Mac Pro tasarımına sahip bir iPhone, bu yeni bir patenti açma ihtimali

Mac Pro tasarımına sahip bir iPhone, bu yeni bir patenti açma ihtimali

Dün Apple, en ilginç birkaç patentin onaylandığını gördü. Bunlardan biri, gelecekteki iPhone’ların Mac Pro’nun son halini kullanma olasılığını yansıtıyor. tasarımda ilginç yankıları olabilir cebimizde taşıdığımız telefonların

Çok farklı bir termal tasarıma sahip bir iPhone

{«videoId»:»x7zrxo6″,»autoplay»:true,»title»:»Applesfera’nın iMac Pro incelemesi, gerçek zamanlı Mac The Applesfera Talks»}

Patently Apple tarafından keşfedilen patent, Mac Pro’nun üç boyutlu yüzeyini ve iPhone’a gelişini inceliyor. İyileştirecek bir hareket cihaz tarafından üretilen ısının yönetimi. Apple, belgeyi aşağıdaki terimlerle özetliyor:

Bir yapı, bir birinci yüzeye ve karşıt bir ikinci yüzeye sahip bir gövde içerebilir. Üç boyutlu yapı, birinci yüzeyden gövdeye uzanan birinci boşlukların bir birinci modelini tanımlayan gövdeyi ve ikinci yüzeyden gövdeye uzanan ikinci bir ikinci boşluk modelini tanımlayan gövdeyi içerebilir. Bir veya daha fazla birinci boşluk, gövdedeki bir açıklık modelini tanımlamak için bir veya daha fazla ikinci boşluk ile eksantrik olarak kesişebilir.

Gerçek şu ki, bu tasarım cihazın ürettiği ısıyı yönetmeye yardımcı olacağı kadar, havada kalan başka sorular da var. En önemlisi şüphesiz peki ya suya dayanıklılık bu telefonlardan.

Bir elektronik cihazın bileşenleri, örneğin bir elektronik cihazın muhafazası, kullanıldıkları belirli amaçlara uyarlanmış özelliklere sahip üç boyutlu yapılar içerebilir. Bir elektronik cihazın bileşenleri, elektronik cihazın diğer bileşenleri için fiziksel destek veya koruma sağlamak, termal iletim sağlamak, elektronik cihazın içinden veya çevresinde hava akışı sağlamak veya bir veya daha fazla başka amaç sağlamak üzere yapılandırılabilir. Ayrıca, elektronik cihazın bileşenleri, kullanıcıya benzersiz ve hoş bir görünüm sağlayacak şekilde tasarlanabilir.

Ekran Görüntüsü 2021 03 30 Saat 15 16 57

Patent ayrıca, benzer bir yüzeyle silindirik tasarım olan Mac Pro’nun 2013’ün sonlarından itibaren yeniden tasarlanma olasılığını da araştırıyor. Gerçek şu ki, patenti okumak mantıksız değil söylentiler için bu boyutu ve tasarımı düşünün «Mac Promini« hangi yıl sonundan önce gelmesi gerekir.

Apple, WWDC21 tarihlerini duyurdu, hepsi önümüzdeki 7 Haziran için hazır

Gerçek şu ki, patent, bu tür bir kaplamadan yararlanabilecek bir ürün listesi ile sona eriyor ve pratik olarak her türlü olasılıktan bahsediyor. Patentlerin mümkün olduğu kadar çok olasılığı kapsamak için kasıtlı olarak belirsiz olduğunu zaten biliyoruz ve bu kaplamaya sahip bir iPhone yakında ortaya çıkmayacak gibi görünse de, bu tür bir teklifi görmek her zaman ilginçtir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Mac Pro tasarımına sahip bir iPhone, bu yeni bir patenti açma ihtimaliaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…