Lypertek, 40+8 saate kadar pil ömrüne sahip yeni gerçek kablosuz kulaklıkları SoundFree S20 / Levi’yi sunar.

Lypertek, gerçek anlamda kablosuz kulaklık kataloğunu genişletmeye devam ediyor ve Şubat ayının sonunda yenilerini piyasaya süreceğini duyurdu. SoundFree S20 / Leviergonomiye bağlı bir intraural model ve pilinde büyük özerklikkoruyucu kılıfına dahil olanı da dahil ettiğimiz sürece.

Üreticiye bağlı olarak, sahip olabiliriz 8 saat güç tarafından tamamlanan kulaklıkların gövdesinde 40 ek saat parmak izine dayanıklı, kaba dokulu şarj yuvasında saklanır, USB Type-C güç bağlanabilir ve hızlı şarj edilebilir Sadece 15 dakikada 2 ek saat.

Lypertek

Sağduyulu ve minimalist bir görünüme sahip kulaklıklar, IPX5 sertifikasıbu nedenle ter ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdırlar ve örneğin spor yaparken dış mekanlarda kullanabiliriz. 6 mm neodimyum sürücüler çapı arasında bir frekans yanıtı 20Hz ve 20KHz.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/7e/2f/c2/5e57bc304bd22f132f/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/39/34/82/5e57bd153bef070db2/original/audio-3d.jpeg»}

ile uyumludur Bluetooth 5.0 Altında SBC ve AAC kodekleri ve aktif gürültü engellemeye sahip olmasalar da, ortam dinleme modu Bu, sesi dışarıdan yakalar ve kısmen geçmesine izin verir, böylece etrafımızda neler olup bittiğinin farkında oluruz.

Bu mod tarafından etkinleştirilir çok işlevli kontrol düğmesi Pavyonun yan tarafında, dedikleri gibi, olası yanlışlıkla aktivasyonları önlemek ve daha iyi erişime sahip olmak, ayrıca entegre mikrofon sayesinde müzik parçalarının çalınmasını, ses seviyesini ve mobil aramaları cevaplayabileceğimizi kontrol edebiliyoruz.

Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık Satın Alma Rehberi

Lypertek

Fiyat ve müsaitlik

yeni kulaklık Lypertek SoundFree S20 / Levi 23 Şubat 2021’den itibaren çevrimiçi mağazalarda önerilen bir fiyatla resmi olarak satışa sunulacak 69 euro.

Daha fazla bilgi | Lypertek

Lypertek SoundFree S20 QuickConnect Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Kablosuz Şarj, Ortam Sesi, Suya Dayanıklı, 8+40 Saat Çalma Süresi - Siyah

Lypertek SoundFree S20 QuickConnect Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Kablosuz Şarj, Ortam Sesi, Suya Dayanıklı, 8+40 Saat Çalma Süresi, Siyah

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Lypertek, 40+8 saate kadar pil ömrüne sahip yeni gerçek kablosuz kulaklıkları SoundFree S20 / Levi’yi sunar. aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…