LinkedIn Birinin LinkedIn profilinizi ücretsiz bir hesapla ziyaret edip etmediğini nasıl görebilirim?  LinkedIn ağı, aramayı kolaylaştırarak karakterize edilir…

LinkedIn Birinin LinkedIn profilinizi ücretsiz bir hesapla ziyaret edip etmediğini nasıl görebilirim? LinkedIn ağı, aramayı kolaylaştırarak karakterize edilir…

LinkedIn ağı aşağıdakilerle karakterize edilir: iş aramayı tamamen çevrimiçi olarak kolaylaştırın işe alınması gereken profesyonel özgeçmişleri olanlar için. Bu nedenle, iyi ücretli bir işi hak edenlerin becerilerine ilgi duyanlarla etkileşime izin verir. Ancak, şu anda onu kullanmak için bir ödeme duvarı gerektiriyor, ancak bu makalede, ücretsiz hesabınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi açıklayacağız, böylece profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini bileceksiniz.

LinkedIn’de profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görmek için ne yapmalı?

Genel olarak, ödeme duvarı kullanıcıları şunu bilme avantajına sahipti: profesyonel profillerine bakan. Ücretsiz bir hesapta biraz daha sınırlı olan ama aynı şekilde bir engel olmayan bir şey. Ayrıca iş arıyorsanız bu tür haberlerden haberdar olmak isteyebilirsiniz ve bu bölümde bunu nasıl başarılı bir şekilde yapacağınızı anlatıyoruz. Unutmayın, LinkedIn’de isterseniz bağlantı durumunuzu değiştirme veya devre dışı bırakma seçeneğiniz de vardır.

bedava hesap

LinkedIn platformunda ücretsiz bir hesabınız varsa, yalnızca aşağıdakileri görüntüleyebileceğinizi bilmelisiniz. profilinizi inceleyen son beş kişi. Tabii ki, bunu yapmak için önce onu yapılandırmanız gerekir. Ve bunun için konfigürasyon ve gizlilik paneline erişmelisiniz. Ardından, Görüntüleme Seçenekleri yazan seçeneği seçmelisiniz ve oradan değişiklikleri herkese açık olacak ve etkinliğinizin görülebileceği şekilde uygulamalısınız. Adınızı ve başlığınızı gösteriyor.

Linkedin profilini kimlerin görüntülediğini nasıl görebilirim

Değişiklikleri kaydettikten sonra, üst menüde bulunan Bildirimler’e gitmeniz önemlidir. oraya tıkladığınızda, profilinizi ziyaret eden kişilerin listesini takdir edeceksiniz platformun içinde. Ayrıca adı, pozisyonun unvanı ve kişinin profilinizi nereden aldığı da yansıtılacaktır. Bu sayede çekici bir profile sahipseniz hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz.

Premium hesapla gelişmiş seçenekler

Yalnızca sizi ziyaret eden son beş kişiyi görebileceğiniz ücretsiz hesapların aksine, Premium hesapla bu sayı sınırsızdır. Bu nedenle, profilinizi incelemeye karar veren işe alım görevlileriyle ilgili tüm bilgiler de dahil olmak üzere son 90 gün içinde bu hususları görebilirsiniz. Şimdi, bunu bilmek için Ben yazan simgeye ve ardından Profili görüntüle’ye tıklamanız gerekir.

Bu yapıldıktan sonra, panelinizde profesyonel LinkedIn profilinizi ziyaret eden kişi sayısını gösteren bir düğme görünecektir. Bir Premium hesapta ayrıca şunları yapma olasılığınız da olduğu unutulmamalıdır. profil resminizin altına tıklayarak bunu gözden geçirin. Bütün bunlar, platformun ana sayfasından.

Diğer LinkedIn kullanıcılarının profillerini anonim olarak nasıl görüntüleyebilirim?

Diğer kullanıcıların profilini tamamen anonim olarak görmenin mümkün olup olmadığını merak ediyorsanız, bunu gerçekten yapabileceğinizi söylüyoruz. Buna uymak için, gizlilik ayarlarına gitmelisin ve daha aşağıda Profil Görünümü Seçenekleri yazan bir düğme göreceksiniz. Oradan, görünmeden göz atmak için özel modu seçeceksiniz. Bunu yaparak, artık profesyonel profillerini gözden geçirdiğinizi bilen diğer kullanıcılara maruz kalmayacaksınız.

Linkedin'de profilleri anonim olarak görüntüle

Ücretsiz bir LinkedIn hesabıyla iş bulma olasılığını artırmak için ne yapılmalı?

Ücretsiz hesap, Premium hesapla aynı avantajlara sahip olmasa da, yine de bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. saygın bir şirket tarafından işe alınma şansını artırmak. Mezuniyet sertifikalarınızı profile eklemenizin ve bu bölümde size vereceğimiz tavsiyelere mektuba uymanızın çok önemli olduğunu unutmayın. Premium hizmet için ödeme yapmak için yeterli sermayeniz olmaması durumunda, ancak bu şekilde bu sınırlamalardan kaçınabilirsiniz.

Profili ve verileri güncel tutun

Profilinizi ve verilerinizi güncel tutmak, insanların sizinle hemen iletişime geçmesi için bir artı anlamına gelir. Yani ihtiyacın var mevcut ikamet bölgenizi girin, en son tamamladığınız projeleriniz ve yeni bir profil fotoğrafı. Bunu yaptığınızdan emin olursanız, profilinizi eksik bırakmanızdan daha fazla görüntüleme alacağınızı garanti ederiz. İşe alım görevlilerinin profilinize göz atmaktan çekinmelerini istiyorsanız, deneyiminizi güncel tutmak da iyi bir fikirdir.

ücretsiz Linkedin hesabındaki profilleri görüntüle

Becerilerinizi ve kullanılabilirliğinizi vurgulayın

Öte yandan şunu da belirtmekte fayda var. becerileriniz LinkedIn profiline gömülüdür. Elbette yalan söylememelisiniz, rakiplerinizden sıyrıldığınızı düşündüğünüz yönlere yer vermelisiniz. Seçilen her seçeneğin en güçlü becerilerinize karşılık geldiğinden emin olun. Aynı şekilde, daha fazla işe alım uzmanına ulaşmanıza yardımcı olacak iyi yapılandırılmış bir ifadeyle iş uygunluğunuzu ortaya çıkarmanız da geçerlidir.