Liberty Air 2 Pro İspanya’ya geliyor: Gürültü engelleme ve yedi saate kadar özerkliğe sahip Gerçek Kablosuz kulaklıklar

True Wireless kulaklık pazarı, bugün İspanya’da piyasaya sürülen Anker’in yeni bir modelinin gelmesiyle büyümeye devam ediyor. Liberty Air 2 Pro. “Markanın ilk tamamen kablosuz gürültü önleyici kulaklıkları” olarak tanıtılanlar.

Liberty Air 2 Pro, ilginç özelliklere sahip kulak içi kulaklıklardır, bu nedenle onlar için tasarlanmış görünüyorlar. hem iOS hem de Android tabanlı telefonlarla kullanın. Ayrıca Bluetooth 5.0 ve sesi optimize etmek için çeşitli iyileştirmelere sahip bir model.

İki gürültü engelleme modu

Soundcore Liberty Air 2 Pro

CES 2021 çerçevesinde duyurulan bu model artık İspanya pazarına da ulaşıyor. diğer üreticilerde gördüğümüze benzer bir tasarımklasik düğme tasarımını benimsemek yerine bir kürdan tutucu ile.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro, ona şekil veren farklı sertleştirilmiş nano katmanları üst üste bindirmek için PureNote teknolojisini kullanan 11 milimetrelik bir sürücü kullanır.

Şekillerine göre kulaklık türleri: Bunlar piyasada bulabileceğimiz en yaygın tasarımlardır.

Bu model, markaya bağlı olarak aşağıdakileri ayırt etmeye izin veren bir ANC gürültü engelleme sistemine sahiptir. üç farklı gürültü engelleme modu senaryoya bağlı olarak: Dinlemeyi kesintiye uğratabilecek sesleri ve konuşmaları engellemek için tasarlanmış Taşıma Modu, Dış Mekan Modu ve İç Mekan Modu. İptal sisteminin çalışması için 6 adet mikrofon kullanırlar.

Liberty Air 2 Pro Şeffaflık Modu var her anın ihtiyaçlarına göre daha yüksek veya daha düşük bir yalıtım seviyesine izin veren iki farklı konfigürasyon ile. Tamamlayıcı olarak ve aktivitede kullanılmak üzere tasarlandıkları için, su sıçramalarına, yağmura, tere karşı dayanıklı olmalarını sağlayan IPX4 sertifikasına sahiptirler…

Soundcore Liberty Air 2 Pro 3

Soundocre uygulaması ve mobilden, Bu kulaklıklar daha fazla özelleştirilebilir mi?böylece sundukları işlevleri ayarlayarak dokunmatik kontrolleri değiştirebilir, dinleme modlarını ayarlayabilir, ekolayzırı ayarlayabilir ve aktif gürültü iptalini değiştirebilirsiniz.

Liberty Air 2 Pro

Liberty Air 2 Pro izin verir tek bir şarjla yedi saate kadar kullanım, aktif gürültü iptali kullanılırsa altı saate düşen bir rakam. Kasa, her zamanki gibi, bu özerkliği 26 saate kadar artıran ve bir USB Tip C soketi ve ayrıca Qi kullanılarak şarj edilebilen entegre bir pile sahip. Ayrıca, 15 dakika ile üç saatlik oynatma süresine sahip olmamızı sağlayan hızlı bir şarj sisteminin kullanılmasına izin veriyorlar.

Fiyat ve müsaitlik

Liberty Air 2 Pro İspanya’da zaten bulunabilir 129.99 Euro fiyatla ve dört renkte mevcuttur: Oniks siyahı, Titanyum Beyazı, Safir Mavisi ve Kristal Pembesi.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro Gerçek Kablosuz Kulaklık, Hedeflenen Aktif Gürültü Önleme, PureNote Teknolojisi, Aramalar için 6 Mikrofon, 26 Saat Pil, Bluetooth 5, Kablosuz Şarj (Siyah)

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro Gerçek Kablosuz Kulaklık, Hedeflenen Aktif Gürültü Önleme, PureNote Teknolojisi, Aramalar için 6 Mikrofon, 26 Saat Pil, Bluetooth 5, Kablosuz Şarj (Siyah)

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Liberty Air 2 Pro İspanya’ya geliyor: Gürültü engelleme ve yedi saate kadar özerkliğe sahip Gerçek Kablosuz kulaklıklar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…