LG’ye güle güle: Koreli üretici pes ediyor ve mobil bölümü 31 Temmuz 2021’de kapanacak

LG bir zamanlar mobil ekosistemde ağır bir sikletti ve Android piyasaya çıktığında Google’ın ilk ve güçlü müttefiklerinden biriydi. Hafızada, akıllı bir cep telefonunun özerkliğinin nasıl olması gerektiğini bize gösterecek olan LG Optimus 3D veya LG G2 var.

Şimdi LG, takip edilmesi imkansız olan birkaç yıllık kayıplardan sonra cep telefonu işini resmi olarak kapatmaya karar verdi. LG Mobile’ın iç organizasyonunda birkaç sezonda birkaç değişiklik yapıldı ve sonunda söylentiler gerçek oldu: LG, mobil pazardan kayboluyor.

LG kapılarını kapatıyor

LG

LG, web sitesinde yayınlanan bir bildiriyle, 5 Nisan 2021 tarihinde bir yönetim kurulu tarafından onaylandıktan sonra mobil iş birimini kapattığını doğruladı. Koreli üretici, mevcut telefon stoğunuz tükenene kadar satışta kalacaktırveya bölüm resmi olarak kapılarını kapatana kadar.

LG Wing, analiz: üç açıdan anlatılan riskli döner ekranlı mobil (ve fedakarlıkları)

Bu resmi kapanış tarihi bu yılın 31 Temmuz’u olarak belirlendi., Ekvatorun 31 gün ötesinde, tüm markalara tedarik edecek işlemci sıkıntısının duyurulması nedeniyle teknoloji pazarı için zaten sarsıcı geçecek bir yıl. LG, büyümesi için IoT, yapay zeka, akıllı evler ve elektrikli araçlar gibi diğer stratejik sektörlere odaklanacağını belirtiyor.

Halihazırda piyasada bulunan cep telefonlarına yönelik güncellemelerle ilgili olarak LG, bu desteği her bölgenin yönetmeliklerine göre sürdürecek, bu nedenle Avrupa Birliği tarafından belirlenen 24 aylık desteği garanti eder (bizim durumumuzda). Bu süre zarfında LG, dolaşımdaki tüm telefonlarına servis ve güncelleme sağlayacaktır.

{«videoId»:»x7zuobe»,»autoplay»:true,»title»:»LG VELVET 5G İlk temastan sonra analiz – LG’nin BÜYÜK FIRSATI!»}

Koreli firma, ilgili teknolojileri geliştirmeye devam etmek için mobil sektördeki deneyiminden yararlanacağını söylüyor. gelecekte artık daha fazla cep telefonu geliştirmeyecek. LG, bir sonraki 6G ve diğer gelecekteki ürünleri geliştirerek mobiliteye odaklanacak. Söylediğimiz gibi LG 31 Temmuz 2021’de kapılarını kapatacak. Tarihi bir markaya veda.

Daha fazla bilgi | LG

– Haberler LG’ye güle güle: Koreli üretici pes ediyor ve mobil bölümü 31 Temmuz 2021’de kapanacak aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…