LG, mobil bölümünü kapattıktan sonra, cep telefonlarının iki ila üç yıl arasında güncelleme alacağına söz veriyor.

Bu hafta, LG’nin akıllı telefonların geliştirilmesinden sorumlu bölümü olan LG Mobile’ın sonunu gördük. Bu karar açıklandığında LG, kullanıcı sorularını tahmin etmek istedi ve akıllı telefonlarının satış sonrası destek ve güncellemeleri almaya devam edeceğini doğruladı ve şimdi Koreli şirket daha fazla ayrıntı açıkladı.

LG, yaptığı yeni bir açıklamada, 2019’dan itibaren piyasaya sürülen tüm premium LG telefonların işletim sisteminin üç yinelemesini alacak satın alındığı yıldan itibaren. Bu nüansın önemli olduğu 2020’de piyasaya sürülen orta sınıf modeller, işletim sisteminde iki güncelleme alacak.

Dünyayı değiştirmeye çalışan (ve başarısız olan) 15 cesur LG telefon

Güncellemeler evet, daha fazla telefon hayır

{«videoId»:»x80ef4q»,»autoplay»:false,»title»:»GOODBYE TO LG | Bu resmi!! LG, mobil bölümünü dünya çapında kapatıyor »}

LG’nin sözlerine sadık kalarak güncelleme planları ikiye ayrılıyor. Bir yanda elimizde 2019’da piyasaya sürülen premium telefonlarLG G, LG V, LG Velvet ve LG Wing serilerinden terminalleri içerir. Bunlar, işletim sisteminin üç yinelemesini alacak, yani bir cep telefonu Android 10’daysa, en azından prensipte Android 11, Android 12 ve Android 13’ü almalıdır.

Öte yandan, cihazlar var. 2020’de piyasaya sürülen orta sınıfyani LG Stylo ve LG K serisi Bunlar iki işletim sistemi güncellemesi alacak, ancak LG, gelecekteki güncellemelerin Google’ın dağıtım planına ve ayrıca cihaz performansı ve uyumluluğu gibi diğer faktörlere bağlı olacağını belirtiyor.

LG G8 ThinQ S

Son olarak şirket, “hizmet desteği ve güvenlik yazılım güncellemelerinin verilmeye devam edileceğini” belirtiyor. belirli cihazlar için belirli bir süre boyuncadaha fazla ayrıntı vermeden. Ve LG Mobile’dan bekleyebileceğimiz tek şey bu, çünkü şirketin kendisi, geçmiş CES’te çekinerek öğrettiği roll-up cihazı LG Rollable’ı üretmeyeceğini doğruladı.

LG yılın en iyi telefonlarını yaptığında: Google ile Nexus 5'ten harika LG G2'ye

Ancak LG, yılın ikinci çeyreği boyunca cep telefonu üretmeye devam edeceğini teyit ediyor. taşıyıcılar ve ortaklarla sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmek. Başka bir deyişle, ilgilenen kullanıcılar LG’nin hala stoklarında bulunan telefonları satın almaya devam edebilecek ve teorik olarak yazılım desteği ve satış sonrası hizmet alabilecekler.

Daha fazla bilgi | LG

– Haberler LG, mobil bölümünü kapattıktan sonra, cep telefonlarının iki ila üç yıl arasında güncelleme alacağına söz veriyor. aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…