LG, 2021 için yeni soundbar’larını piyasaya sürüyor: Tuned by Meridian, AI, Dolby Atmos ve DTS:X ile

LG, bu Nisan ayındaki lansmanını duyurdu. yeni ses çubukları hattı akıllı televizyonlarımızı tamamlayacak olan ve bununla birlikte gelen beş model farklı güçlere ve özelliklere sahip ancak birçok ortak özelliğe sahip.

Her şey barlarla ilgili SP11RA, SP9YA, SP8YA, SP7Y ve SPD7Yses işleme ve yönetim sistemine sahip bazı ekipmanlar AI Ses Profesyoneli yeni nesil TV’lerinde bulabileceğimize benzer dinleme modlarını yöneten üreticiden ve TV’nin uzaktan kumandasını kullanarak ekranın sesi ile çubuğun sesi arasında geçiş yapma seçeneği ile.

çubuklar uyumludur Apple AirPlay 2 içeriği doğrudan Apple cihazlarından, aynı zamanda en popüler sesli yardımcılarla göndermek için Google Asistan, Amazon Alexa ve Siri.

{«videoId»:»x7ziksh»,»autoplay»:true,»title»:»LG WebOS 2020″}

Dolby Atmos ve DTS:X ile uyumlu

Ses parçalarıyla uyumludurlar Dolby Atmos ve DTS:X ve aynı HDMI kablosunu kullanarak sesi TV’den çubuğa gönderebilmek için eARC’li HDMI bağlantı noktaları aracılığıyla HDR10 ve Dolby Vision ile 4K video sinyalleriyle.

LG Soundbar Özellikleri 01 Ölçekli

Ayrıca uzman ses üreticisi tarafından ayarlanmıştır. Meridyen ve onunla Ufuk teknolojisi Bu, bir stereo parçanın sesini alıp, daha büyük bir uzamsallık ve ses sahnesine daldırma hissi sunmak için çubuğun işleyebileceği maksimum kanal sayısına genişletebilir.

LG Soundbar Sp7y Ölçekli

Ayrıca oda akustik düzeltme sistemine sahiptirler. AI Odası Kalibrasyonu Akustiği ölçen ve yayılan sesi oturduğumuz yere ve odanın mekansal boyutlarına göre ayarlayan. Barlarda da var Bluetooth ve USB bağlantı noktaları müzik dosyalarının doğrudan çalınması için.

LG Soundbar Özellikleri 02 Ölçekli

Modeller arasındaki farklara gelince, ana olanlar, yönetebildikleri kanal sayısında ve sunulan maksimum güçte bulunur. Böylece SP11RA bir modelidir 770 watt ile 7.1.4 kanal, SP9YA, 520 watt ile 5.1.2 kanaldırSP8YA 440 watt’ta 3.1.2 kanal sunar, SP7Y 440 watt’ta 5.1 kanal modelidir ve SPD7Y 380 watt’ta 3.1.2 kanalları işleyebilir.

En iyi kalite-fiyatlı sound bar arayışında: doğru yapmak için öneriler ve 140 Euro'dan başlayan altı model

Fiyat ve müsaitlik

LG’nin 2021 için yeni ses çubukları satışa başlayacak Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bu ay bilinmeyen fiyatlar için

Daha fazla bilgi | LG

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler LG, 2021 için yeni soundbar’larını piyasaya sürüyor: Tuned by Meridian, AI, Dolby Atmos ve DTS:X ile aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…