Lenovo ThinkSmart Hub ve ThinkSmart View: ortak çalışma için mükemmel destek

Lenovo’nun işimizi kolaylaştırmak ve bize eskisinden çok daha fazla olanak sağlamak istediği açık. Bu, size göstereceğimiz iki cihazla gösterilmiştir. bu ThinkSmart Hub ve ThinkSmart Görünümüprofesyonel bölümün çok daha verimli olması için iki temel parça olacak.

Mevcut durumda, video görüşmeleri yoluyla tele-çalışma ve toplantılar birçok işçinin günlük yaşamı haline geliyorlar, burada kalacak bir iletişim sistemi ve aynı zamanda çok uzak olmayan bir gelecekte çoğunluk olacak bir çalışma biçimi haline geliyorlar.

Lenovo tüm bunların farkındadır ve bugün hakkında konuşacağımız cihazları, bugünün ve geleceğin çalışanlarının yeni ihtiyaçları için bir referans noktası olacak şekilde geliştirmiştir.

Lenovo ThinkSmart Merkezi

Lenovo Thinksmart Merkezi

ThinkSmart Hub, bir toplantı odası sistemi Microsoft Teams ile uyumlu, sağladığı yetkilerin sayısı sayesinde konferansları çok daha verimli hale getirebiliyor. Uygulaması kolaydır ve en iyi deneyimi sunan herhangi bir odaya mükemmel bir şekilde uyarlanır, diğer katılımcılarla herhangi bir zorluk yaşamadan etkileşime girer.

Bu cihaz, her zaman kullanım için en iyi çözümü sunmak için seçilen aksesuarların bir kombinasyonu ile çeşitli oda türlerine çok kolay uyum sağladığı için toplantıları daha iyi hale getirecektir.

Bildiğiniz gibi, herhangi bir şirketin toplantılarında güvenlik son derece önemli bir konudur. Peki, ThinkSmart Hub aşağıdakilerle donatılmış olarak gelir: ThinkShield çözümleri Lenovo’dan, bu nedenle koruma garanti edilir.

Windows Lenovo'nun

Ayrıca içerir Windows 10 IoT Kurumsal belirli bir dizi uygulama ve çevre birimiyle sınırlı özel aygıtlar oluşturmak için özel özelliklere sahip Windows 10’un tam sürümü olduğu önceden yüklenmiştir. Lenovo, iş için Windows 10 Pro’yu önerir, dolayısıyla bu işletim sisteminin ThinkSmart Hub’da bulunması güvenlik, kararlılık ve performans açısından bir garantidir, çünkü tüm bu alanlarda fark yaratır.

ThinkSmart Hub’da zaten yapılandırılmıştır Microsoft Ekipleri, grup üretkenliği için oluşturulmuş, birkaç kişinin iletişimi ve işbirliği için mükemmel, tüm üyeleri arasında özel mesaj gönderme imkanı ile ekipleri düzenlemek için farklı kanallarla sohbet oluşturabildiğimiz platform. Tüm bunlar, tüm katılımcıların en iyi şekilde etkileşimde bulunabilecekleri görüntülü toplantılarla birleştirildi.

Lenovo ThinkSmart Merkezi

Hub ekranı 10.1 inç 360 derece ve çözünürlük Full hd. İşlemci çiptir vPro teknolojisine sahip Intel Core i5. Tasarıma gelince, çıplak gözle görülmeyen çok az şey söyleyebiliriz, çünkü kaliteyi ifade eder, gerçekten ilginç bulduğumuz bir özellikle, gücü, video sinyalini, ağ verilerini ve ağ verilerini taşıyan tek bir kabloyu entegre eder. USB bağlantısı.

Lenovo, sesin her tür video konferansın önemli bir parçası olduğunu bilir, bu nedenle ThinkSmart Hub’a dahil edilmiştir. dört hoparlör ek olarak bir mikrofon ağı tüm toplantı katılımcılarının sesini alabilir.

Lenovo ThinkSmart Görünümü

ThinkSmartView

Bahsedeceğimiz diğer Lenovo cihazı, bireysel iş istasyonları için ve diğer şeylerin yanı sıra bilgisayardan sohbetler, aramalar, sesli posta, video konferanslar ve takvimler gibi görevleri indirmek için tasarlanmıştır.

bu ThinkSmartView idari ve işbirliği yönleriyle ilgilenmek üzere tasarlanmıştır. O sırada bu cihazla Microsoft Teams üzerinden bir toplantı yapmamız gerekiyor her şey çok daha kolay ve basit olacaktamamen bağımsız olduğu için bilgisayara bağımlı olmak zorunda kalmadan.

yapmak için kullanabiliriz sesli aramalar, görüntülü aramalar veya toplantı yapmak için ve tüm bunlar, mükemmel mikrofonları ve hoparlörleri sayesinde, bilgisayarımızda yaptığımız işe hiçbir zaman müdahale etmeden tamamen temiz ve güçlü bir sesin (10W) keyfini çıkarıyor.

ThinkSmartView

Lenovo bugün güvenliğin önemini anladığı için ThinkSmart View şunları içerir: çeşitli güvenlik önlemleri mümkün olan en yüksek gizliliği sağlamak için kamera deklanşörü ve mikrofonu sessize alma düğmesinin yanı sıra.

Bu ThinkSmart View’in tasarımı, en ufak bir sorun olmadan her tür ortama entegre edilebildiğinden, en önemli varlıklarından biridir.

Lenovo’nun bize sunduğu çözümler sayesinde, ortak çalışma çok daha basit ve daha üretken olacak, bu da şirketin sorunsuz çalışmasına etki edecek bir şey ki bu sadece şimdi değil gelecekte de bu sistemlere daha da ihtiyaç duyulacak.

Lenovo ThinkSmart Hub ve ThinkSmart View: ortak çalışma için mükemmel destek yazısı ilk olarak ADSLZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…