Lenovo Thinkbook Pods Pro Kulaklıklar: Kablosuz, Microsoft Teams ve Skype ile uyumlu, ayrıca USB üzerinden bağlanabilir

Kulaklık markaları denilince akla hep aynı markalar gelir. Ancak hepimizin başına gelen bu büyük gruba, mobil pazardan gelen yeni aktörler ekleniyor. Huawei veya Xiaomi gibi firmalar, şimdi Lenovo gibi bir marka eklendi.

Ve iyi bilinen Asya markası her şeyden önce bilgisayarları ve tabletleri için popüler olmasına rağmen, diğer pazar nişlerini ihmal etmek istemiyor ve bu nedenle yeni teklifini bazı formlarda sundu. Lenovo Thinkbook Pods Pro gibi kablosuz kulaklıklar.

USB üzerinden de bağlanabilir

lenovo

Lenovo Thinkbook Pods Pro, çoğumuza ThinkBook bilgisayarlarını ve aksesuarlarını hatırlatan bir tasarım sunuyor ve hatta onlarla aynı adı paylaşıyorlar. Bluetooth kulaklıklar en başından beri tasarımlarına dikkat çekiyorlarşarj çantası da dahil olmak üzere şimdiye kadar gördüğümüz birçok modelden kendini ayırıyor.

Kulaklıkla müzik dinlemek neden beyninize hoparlörlerden daha az gerçekçi geliyor?

Lenovo Thinkbook Pods Pro, Bluetooth üzerinden bağlanır, ancak bir tamamlayıcı olarak, profesyonel ortamlara odaklandıklarını gösteren dahili bir alıcı sayesinde bunu USB üzerinden de yapabilirler. Bu anlamda olmaları dikkat çekicidir. hem Microsoft Skype hem de Microsoft Teams için optimize edilmiştir. ENC (çevresel gürültü engelleme) için çift mikrofon eklemelerine şaşmamalı.

{«videoId»:»x7zig0g»,»autoplay»:true,»title»:»Pahalı kulaklıklar her zaman ucuz olanlardan daha mı iyidir_(1080p_25fps_H264-128kbit_AAC)»}

Lenovo Thinkbook Pods Pro, “Lenovo Bud’dy” gibi özel bir uygulama aracılığıyla parametrelerinin kontrolüne ve yönetimine izin verir. karakteristik dokunma hareketleriyle kullanılabilir aramaları kabul etme ve reddetme gibi işlevlere erişmemize ve cihazlar arasında geçiş yapmamıza olanak tanır.

Lenovo 3

Lenovo kulaklıklar 2 saat özerkliğe sahipler sürgülü kapağın benimsenmesiyle öne çıkan bir kasa sayesinde 18 saat daha uzayabilir. Bu şarj kutusuyla ThinkBook Pods Pro yalnızca 30 dakikada tamamen şarj edilebilir.

Fiyat ve müsaitlik

Lenovo’nun ThinkBook Pods Pro’su halihazırda Çin’de 999 yuan fiyatla satışta, bu da cari döviz kurlarıyla 128 Euro’ya geliyor. Sonunda diğer pazarlara ulaşıp ulaşamayacaklarını bilmiyoruz.

üzerinden | gizmoçina

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Lenovo Thinkbook Pods Pro Kulaklıklar: Kablosuz, Microsoft Teams ve Skype ile uyumlu, ayrıca USB üzerinden bağlanabilir aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…