Lenovo Legion Phone Duel 2: çoğu oyuncu için sekiz dokunmatik tetikleyici, periskopik kamera ve tam güce sahip bir cep telefonu

Lenovo Legion Phone Duel, geçtiğimiz yıl, zaten kendi başına küçük, sağduyulu cep telefonlarında nispeten çarpıcı bir teklif olarak geldi. oyun oynamakve bugün Lenovo, değerli halefini resmileştiriyor. Yeni Lenovo Legion Telefon Düellosu 2 Tasarımdaki değişikliklerle geldi ve oyun için bir titan olmaya devam etmek için neredeyse maksimuma güncellendi.

ASUS ROG Phone 5 veya Nubia’nın RedMagic 6’sı gibi selefinin ve en doğrudan rakiplerinin ardından, yeni Legion Duel 2 geliyor 16 GB RAM’de ve 144 Hz’e kadar yenileme hızına sahip bir ekrana sahip. Diğerleriyle birlikte, cep telefonlarıyla geçirdiğimiz oyun saatlerinde en iyi deneyimi sağlamaya çalışan değerler, bunlar performans açısından giderek daha talepkar uygulamalardır.

Lenovo Legion Phone Duel 2 veri sayfası

Lenovo Legion Telefon Düellosu 2

Ekran

İşlemci

Sürümler

arka kameralar

ön kamera

yazılım

Boyutlar ve ağırlık

pil

bağlantı ve ses

Diğerleri

Fiyat

2,460 x 1.080144 Hz yenileme hızında 6,92 inç AMOLEDFullHD+720 Hz dokunmatik yenileme hızıHDR10+1300 nit’e kadar parlaklık

Snapdragon 888GPU Adreno 660

12GB/256GB16GB/512GBLPDDR5UFS 3.1

64 megapiksel 16 megapiksel geniş açı

44 megapiksel “açılır pencere”, 84º genişlik

Android 11 Lejyon İşletim Sistemi

––

5500 mAh 90W hızlı şarj 0’dan 100’e 30 dakikada

Çift 5GWiFi 6Bluetooth 5.0GPSUSB Tipi CStereo ön hoparlörDört mikrofon

Sekiz yapılandırılabilir tetik Sıçramaya dayanıklıEntegre fan ve buhar odası

799 Euro’dan itibaren

{«videoId»:»x80hh1u»,»autoplay»:false,»title»:»Lenovo Legion Phone Duel 2 – Titanium White – RGB aydınlatma»}

Beyaz eklense de, burada olduğu açıktır. oyun oynamak

Görünüşe göre siyah artık oyun cep telefonlarının doğasında bulunan renk değil ve bu ürünlerle ilişkilendirilen özel estetik çeşitlenmeye başlıyor. Bu Lenovo Legion Phone Duel 2’de, ROG Phone 5’te olduğu gibi beyaz bir versiyonun da olduğunu görüyoruz; bu, diğer her şeyi korumasına rağmen, bir bakıma temiz havayı temsil ediyor.

Lenovo Legion Telefon Düellosu 2 Titanyum Beyaz 04

Arkadan bahsederken ilk bakışta en çok göze çarpan şey, o devasa merkezi kamera modülülogoyu RGB ile bütünleştiren ve maksimum ısı dağılımı arayan bileşenlerin dahili yeniden dağıtımının ürünüdür. Bununla birlikte Phone Duel 2, selefi gibi yatay tutulduğunda da fark edilmeyecek bir cep telefonu.

Ön kamera da geri çekilebilir, bu nedenle simetrik çerçevelere sahip çok net bir ön kısım var. O cephede bir görüyoruz 2.460 x 1.080 piksel çözünürlüğe sahip 6.92 inç AMOLED ekran, ilk Düello’dan biraz daha büyük ama FullHD +’da kalıyor (ve daha yüksek bir çözünürlükle rekabette öne çıkma fırsatını boşa harcıyor). Daha önce tanıttığımız gibi 144 Hz yenileme hızında kalıyor, bu artık rekor bir değer olmasa da en zorlu oyunların keyfini tam olarak çıkarmak için fazlasıyla yeterli, özellikle de dokunmanın 720 Hz’e kadar olduğunu düşünürsek.

Ekran destekler HDR (her zaman açık) ve mavi ışık için TÜV Rheinland sertifikalıdır. Ayrıca, maksimum parlaklık 1.200 nit’tir.

{«videoId»:»x80hh1y»,»autoplay»:false,»title»:»Lenovo Legion Phone Duel 2 – Titanium White – Display»}

Periskop, saatlerce bir şeyler yapmak için tasarlanmış bir tasarımda tekrar ortaya çıkıyor. yayın Akışı

Pasif dağılım, tasarıma ek olarak, sıcaklığı aktif olarak düşürmek için çift fan ile birlikte çalışan bir buhar odası tarafından gerçekleştirilir. Üretici, sıcaklığın çok fazla artmaması ve Qualcomm Snapdragon 888 ile oynamanın rahat olması için bunun yeterli olduğunu garanti eder. 16 GB’a kadar LPDDR5 RAM.

Lenovo Legion Phone Duel 2 Titanyum Beyaz Ata

512 GB’a kadar UFS 3.1 depolama alanı, WiFi 6 desteği ve dokunma tetikleyicileri, yani Octa-Trigger kontrolleri. Fiziksel bir konsol denetleyicisiyle oynamaya benzer bir deneyim ve çok yönlülük sağlamaya çalışan sekiz sanal tuş (kenarda dört ultrasonik tuş, arkada iki dokunmatik eğitim ekranı ve panelde iki dokunmatik nokta) vardır.

{«videoId»:»x80hh1v»,»autoplay»:false,»title»:»Lenovo Legion Phone Duel 2 – Ultimate Black – Shoulder Keys»}

Bu durumda pil çifttir (modülün her iki tarafında birer yarım bulunur) ve toplam kapasitesi 5.500 mAh. 90 W hızlı şarj cihazlarını destekler, yalnızca 30 dakikada tam şarj vaat eder, iki USB Type-C bağlantı noktasıyla (biri tabanda ve biri yanda) dikkatli olun.

Ses için sahip olduğu stereo ses ve dört mikrofon, ikincisi iyi bir gürültü engelleme elde etmek için çalışıyor ve bu nedenle ses kalitesi biraz daha yüksek. Sahip olmadığı şey, evet, 3.5 milimetrelik bir mini jak.

Lenovo Legion Phone Duel 2 Çift Hızlı Şarj

Lenovo Legion Phone Duel 2 ile birlikte geliyor Android 11 ve Legion OS özelleştirme katmanı. Hem performansta hem de titreşimde ve aydınlatmada oyunlarda kişiselleştirmeyi en üst düzeye çıkarmaya alışmış oyuncular için daha tatmin edici bir deneyim vaat ettikleri oyunlar için yapılandırma paketi ve kitaplığı olan Lenovo Legion Realm ile dolu bir yazılım.

Yılın en iyi telefonları (2021): analizleri ve videoları burada

Atıfta fotoğrafçılıkBu yan modülden (veya nasıl baktığınıza bağlı olarak üstten) görünen, 44 megapiksel sensörlü bir ön kameradır. Ana kamera 64 megapiksel sensöre ve geniş açı 16 megapikselden birine sahip.

Lenovo Legion Duel 2 fiyatlandırması ve bulunabilirliği

Lenovo Legion Telefon Düello 2 Ultimate Siyah 09

Lenovo Legion Phone Duel 2, Çin’de Nisan ortasından itibaren satışa sunulacak ve resmi bilgilere göre Avrupa’ya ulaşması bekleniyor. Mayıs ayından itibaren, fiyatları zaten biliyoruz. Lenovo web sitesinde mevcut olacak ve aşağıdaki sürümler olacak:

  • Lenovo Legion Düello 2 12GB + 256GB: 799 euro.
  • Lenovo Legion Düello 2 16GB + 512GB: 999 euro.

– Haberler Lenovo Legion Phone Duel 2: çoğu oyuncu için sekiz dokunmatik tetikleyici, periskopik kamera ve tam güce sahip bir cep telefonu aslen yayınlandı Xataka Anna Marti tarafından

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…