LEGO, Vincent van Gogh’un The Starry Night’ını 1.552 parçalık bir set halinde yeniden yaratacak.

deli olanlar LEGO Görünüşe göre yeni setlerini yaratmak için sonsuz bir ilham kaynağına sahipler. Geçenlerde dizinin en efsane karakteriyle gördük SEGA ve şimdi daha fazla ve daha az bir şey olmadan beklenmedik bir başarı daha yapıyorlar. Vincent van Gogh.

Doğru, doğru okuyorsunuz, popüler oyun bloğu firması, renkli tuğla setlerinin dünyasına resimli bir çalışmayı uyarlamak üzere.

bu zaman Yıldızlı Gece van Gogh’un resmi 3 boyutlu dünyaya uyarlanacak ve açıkçası buna inanılması için görülmesi gerekiyor.

Binlerce, binlerce parça

Projeye tekrar teşekkürler lego fikirleri bu set önerisi gerçek olacak. Bu platformda, blok adanmışlar yüzlerce önerilen projeyi inceler ve favorilerine oy verir.

Birisi minimum hedefine ulaştığında 10 bin lehte oy daha sonra seri üretim için seçilebilirler. Tıpkı Sonic setinde ve Friends setinde olduğu gibi:

Truman Cheng’i (legotruman olarak da bilinir) rekreasyonu başlıklı rekreasyonu olarak tebrik ederiz. Vincent van Gogh: Yıldızlı Gece yaklaşan LEGO Ideas setlerinden biri olarak seçildi.

Truman’ın en ünlü tablo ve ressamlardan birine yönelik hayran konsepti, gerçekten dikkate değer olan LEGO sanatı hakkında yepyeni bir düşünme biçimini gösteriyor.

Bu, üretilecek bu oyunun seçiminin onayında firmanın belirttiği şeydir. Proje seti şunlardan oluşur: 1.552 adet ve genellikle bu sayı son sürümde korunur veya bazen artırılır.

LEGO, Vincent van Gogh'un The Starry Night'ını 1.552 parçalık bir set halinde yeniden yaratacak.

Çalışma 1889’dan kalmadır ve bu kesinlikle onun en beklenmedik ve etkileyici enkarnasyonlarından biridir.

Bu setin satışa çıkması için henüz tahmini bir tarih yok. Ama sizi bilgilendireceğiz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…