LEGO Star Wars Battles yakında Apple Arcade’e geliyor

Yavaş ama istikrarlı bir şekilde Apple, Apple Arcade’deki oyun kataloğunu genişleterek hizmeti daha da ilginç hale getiriyor. En son haberler bugün açıklandı: lego yıldız savaşları savaşları stil oyunu olmak istiyor Kule savunması hizmete başkanlık ediyor. Bu arada, Clash Royale’a açıkça selam verin.

Apple cihazlarımız için minyatür bir ‘Star Wars Battlefront’

Lego Yıldız Savaşları Savaşları 2

LEGO Star Wars Battles’da kendimize şu zevki verebiliriz: destandaki karakterleri istediğimiz gibi karıştır: Örneğin bir grup Kum Adamı yenebileceklerini görmek için Ewoks’a dayalı bir ordu oluşturabiliriz.

Ayrıca oyunda destanın kahramanlarını da kullanabiliyor ve onlarla savaşırken onların seviyesini yükseltebiliyoruz. Ve dövüşler Geonosis’in infaz arenası veya Kamino platformları gibi filmlerin en ikonik ortamlarında gerçekleşebilir. Hatta bir AT-AT’nin içine bir rancor takmak istiyormuşsunuz gibi araçları bile kullanabiliriz.

Temple Run: Puzzle Adventure, farklı bir formatta klasik bir dönüş olan Apple Arcade'e çok yakında geliyor

şimdilik oyunun son çıkış tarihini bilmiyoruz, ancak şimdi App Store’a girebilir ve göründüğünde bilgilendirilmeyi isteyebilirsiniz. Katalogdaki diğer oyunlarda olduğu gibi, LEGO Star Wars Battles oynayabilmek için Apple Arcade’e abone olmanız gerekir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler LEGO Star Wars Battles yakında Apple Arcade’e geliyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…