Legion 5 Pro: Lenovo'nun yeni oyun dizüstü bilgisayarı hakkında her şey

Legion 5 Pro: Lenovo’nun yeni oyun dizüstü bilgisayarı hakkında her şey

bir oyun dizüstü bilgisayarı güçlü ve şık, Lenovo’nun teklifine bir göz atın. Lejyon 5 Pro, özellikleri ve paranızın karşılığı ile öne çıkıyor.

Okuduğunuz gibi: Rekabet avantajı elde etmek ve bir sonraki seviyeye geçmek için, yeni Lenovo Legion 5 Pro Daha yüksek termal girdilere ve dörtlü havalandırma sistemine sahiptir. Sınırsız oyun için en yeni AMD Ryzen işlemcilere ve yeni nesil NVIDIA GeForce RTX grafiklerine (yakında) ek olarak, Lenovo Legion 5 Pro, CPU ve GPU’yu birlikte sınırlarına kadar zorlayan Dual Burn desteği sayesinde maksimum performans sunar. FPS’yi iyileştirmek için.

Lenovo Legion 5 Pro önceki nesilden daha yüksek ve 500 nit ile daha keskin %100 sRGB renk gamına sahip 16 inç QHD (2560 x 1600) IPS ekranda süper yüksek 165 Hz yenileme hızı ve 3 ms’ye kadar tepki süresini birleştirir. Lenovo Legion TrueStrike klavyenin hiper duyarlı girişlerini ve bir AI motorunu ekleyerek oyun oynamak, herhangi bir oyunda başarılı olmanıza yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmış bir dizüstü bilgisayar yarattık.

CES 2021’de tanıtılan Lenovo Legion 5 Pro, yeni bir ikonik kapak tasarımıyla yenilendi ve kasa, Storm Grey veya Manta Ray White tonlarında ve arkadan aydınlatma seçenekleriyle iyileştirildi. Ek olarak, yeni dizüstü bilgisayar şunları içerir:

  • Sürüş seanslarını soğutmak için genişletilmiş arka havalandırma oyun oynamak
  • Yalnızca 3,2 mm’lik azaltılmış boşluk ile daha düz, daha dayanıklı menteşe
  • Daha fazla hareket aralığına izin veren daha büyük dokunmatik panel

Yeni Lenovo Legion 5 Pro’nun diğer özellikleri şunları içerir:

  • %90 ekran-gövde oranı ve 16:10 en boy oranı sağlamak için dört taraflı ince kenarlıklar
  • İzleyicileri memnun etmek için üstte bulunan yeni kamera flamalar
  • Dolby Vision ve NVIDIA G-SYNC desteği

Kuşkusuz video oyunlarının faydalarını en üst düzeye çıkarmak için çok güçlü bir bilgisayar.

Leave a Reply