LastPass’i birden fazla cihazda kullanmak, ücretsiz sürümünde artık mümkün olmayacak

Şifre yöneticileri günümüzde çok kullanışlıdır ve kullanılmaktadır. LastPass en popülerlerinden biridir, ancak bu aracın ücretsiz sürümünün kullanıcıları için kötü haber geldi.

LastPass, Mart ayı itibarıyla aracın ücretsiz sürümünde artık aynı anda farklı cihazlarda kullanılamayacağını belirtti.

Bu tür araçlar, farklı parolalarla farklı hesaplar kullandığımızda çok kullanışlıdır çünkü bu hesapların yönetimini kolaylaştırır ve kullanıcı deneyimini geliştirir.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Birçok kişi bu yöneticiye güvenir ve ayrıca şifrelerini saklarken bu seçeneği çok kullanır. Ayrıca, kullandığınız işletim sisteminden ve günümüzde mevcut olan birçok tarayıcıdan bağımsız olarak, herhangi bir bilgisayarda oturum açma kimlik bilgilerini senkronize etmeye ve otomatik olarak doldurmaya yardımcı olduğu için.

Bilgi, e-posta ile gönderilen bir notla şirkete iletildi. Mesaj tabii ki aktif LastPass kullanıcıları tarafından alındı.

Not, 16 Mart’tan itibaren kullanıcıların artık aracı farklı cihazlarda aynı anda kullanamayacaklarını açıklıyor, ancak bir istisna da içeriyor.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

LastPass’in yaptığı istisna mobil cihazlar içindir. Yani, eşzamanlı seçenek bir iOS ve bir Android cihazla kullanılabilir. Aynı anda hem cep telefonunda hem de bilgisayarda kullanılması mümkün değildir, bunun için hizmet için ödeme yapılması zorunludur.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…