LaLiga, korsan futbol izlemek için Rojadirecta’ya alternatif 5 web sitesini engelliyor

Lig Güçlü bir algılama sistemine sahiptir korsan içerik. Kullandıkları yazılım, çapulcuve karargahlarında sahip oldukları sunucu grubu geçen yıl şu şekilde vaftiz edildi: Cehennem. Şimdi, o süper bilgisayar, futbol izlemenize izin veren beş web sitesinin kapanmasına yol açtı. korsan.

Spesifik olarak, bu web siteleri İtalya’da aşağıdakilere benzer bir sistemle işletilmektedir: doğrudan kırmızıve toplamda ayda bir milyondan fazla ziyaret gerçekleştirdi. LaLiga, onları tespit ettikten sonra, İletişim Garantisi Yetkilisi (Agcom) en portalları engelleme Ekim 2020 ile Ocak 2021 arasında.

Korsan içeriğin görüntülenmesine izin veren beş web sitesi engellendi

bu Süper bilgisayar İtalyan adalet sistemine vermek için gerekli tüm kanıtları toplamalarına ve sayfaların kapatılması gerekip gerekmediğine karar vermelerine izin verdi. Artık ülke operatörleri sayfalara erişimi engellemek zorunda kalacak.

LaLiga, son yıllarda lig türünde ilerleme kaydettiklerinin altını çiziyor. engelleyebilecekleri içerik. 10 yıl önce sadece savaştık web siteleri, Rojadirecta’nın kendisinde olduğu gibi. Ancak günümüzde sosyal ağlara, uygulamalara ve hatta bağlantıların kendilerine karşı da bir mücadele var. IPTV Bu, sahiplerine ödeme yapmadan İnternet’teki bağlantıları görüntülemenizi sağlar. Korsanlığı kolaylaştıran yeni sistemlerin ortaya çıkması durumunda, LaLiga buna uyum sağlama kapasitesine sahiptir.

Bu, LaLiga’nın korsan içeriği engelleme konusunda İspanya dışında elde ettiği tek başarı değil, ancak Danimarka, İtalya, Rusya, Peru, Uruguay, Ekvador ve Meksika gibi ülkelerde olumlu kararlar aldı. İtalya, şu anda korsanlıkla en fazla mücadele eden, hatta hapis cezasıyla tehdit ettikleri ülkelerden biri. 6 ay ile 3 yıl arasında hapis cezasıveya 2.582 ile 25.822 Euro arasında değişen para cezaları.

Cehennem: 95 derece sıcaklığa ulaşan süper bilgisayar

İtalya, LaLiga yayınlarının da Telif hakkıçünkü film gibi diğer eserlerle aynı şekilde korunan yayınlarda ek içerikleri bir araya getirme ve üretme çabası var.

Inferno hakkında, LaLiga’nın süper bilgisayarı muazzam işleme kapasitesine sahiptir. kullanır 16 NVIDIA Tesla V100 anakartıher biri 14.13 TFLOPS’a sahip, bir Xbox Series X’ten biraz daha fazla. Süper bilgisayar, 75 ila 95 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışır, bu nedenle “Inferno” adını alır.

LaLiga’nın korsan futbolu izlemek için Rojadirecta’ya alternatif 5 web sitesini engellediği gönderisi ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…