l0vetodream’e göre 2021 iMac “en büyükten daha büyük” bir ekrana sahip olacak

Yeniden tasarlanan 2021 iMac’in bu yıl içinde piyasaya çıkması bekleniyor. sızdıran l0vetorüya çok büyük ekranlı bir iMac görmemizi sağlar. Mevcut 27 inçlik modelden bile daha büyük, kullanıcılar arasında bir spekülasyon ve beklenti fırtınası yaratıyor.

2021 iMac için “çok büyük” bir ekran

{«videoId»:»x7zhshk»,»autoplay»:true,»title»:»Yeni Mac ARM dönemi Neden bir HABER ve değişikliklerin nasıl görüneceği»}

İçinde cıvıldamak Çince yazılmış olan l0vetodream, karakteristik dolambaçlı yolu ile bir mesaj yayar. Google Translate’e göre, sızdıran “iMac’in ekranı gerçekten büyük, en büyüğünden daha büyük” olduğunu iddia ediyor. Yani yeni iMac 2021, mevcut modelden daha büyük bir ekrana sahip olacak 27 inç.

Apple şu anda iMac’i iki boyutta pazarlamaktadır: 21.5 inç ve 27 inç. En büyük model aynı zamanda içinde daha güçlü bileşenler barındıran modeldir. alt modelin 4K yerine 5K ekran. Bunun Apple’ın şu anda sattığı en büyük ekran olmadığını hatırlamalıyız.

lg ultra ince

Bu, 2019 Mac Pro ile birlikte sunulan monitör olan XDR Pro Ekrandır. Bu ekranın köşegeni 32 inç ve 6.016 x 3.384 piksel çözünürlük. “En büyüğünden daha büyük” iMac’in bu boyuta ve 6K çözünürlüğe sahip olabileceğine inanılıyor. Apple, 5K LG UltraFine ekranının satışını birkaç ay önce durdurdu, bu nedenle XDR Pro Display’e benzer ancak daha uygun fiyatlı bir monitör de bekleniyor.

MacBook Air M1 ve MacBook Pro M1, inceleme: Mac'lerin hak ettiği gelecek bu

Yeni boyut ve tasarıma ek olarak, bu 2021 iMac, içinde bir Apple Silicon işlemciye sahip olacak. sayılır mı bilinmez yeni nesil M2 işlemci ile, daha fazla çekirdeğe veya her ikisinin bir kombinasyonuna sahip değiştirilmiş bir M1 olacaktır. Ancak gerçek şu ki, bu iMac son yıllarda en çok beklenen takımlardan biri olmayı hedefliyor.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler l0vetodream’e göre 2021 iMac “en büyükten daha büyük” bir ekrana sahip olacak aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…