Kuo’ya göre iPhone 13 Pro Max, daha geniş diyafram açıklığına sahip bir lens alacak

2021, iPhone 13 kamera bölümündeki büyük değişikliklerden ziyade bir evrim yılı olacak.Bu küçük iyileştirmeler arasında Ming-Chi Kuo, geniş açılı bir lens göreceğimizi doğruluyor. iPhone 13 Pro Max’te 1.5ƒ diyafram. Analistin Apple’ın Asya tedarik zinciri üzerine yaptığı çalışmadan sonra beklediği şey budur.

iPhone 13 Pro Max için en iyi gece ve portre fotoğrafları

{«videoId»:»x7zp4g7″,»autoplay»:true,»title»:»iPhone 12 ile tanışma: yeni nesil iPhone»}

1.5ƒ geniş açılı lensin dahil edilmesi gece ve portre fotoğrafçılığında daha iyi olasılıkların kapısını açar, AppleInsider’da toplandığı gibi. iPhone 13 mini’den iPhone 13 Pro’ya kadar tüm diğer iPhone modellerinin 1,6ƒ diyafram geniş açılı lense sahip olması bekleniyor. 2020’de tüm iPhone 12 modelleri 1,6ƒ geniş açılı lensi paylaşır. iPhone 12 Pro Max, telefoto lenste 2ƒ yerine 2.2ƒ diyafram açıklığı ile iPhone 12 Pro’dan farklı olanıdır.

Diyafram, fotoğrafçılıkta ışığın geçmesine izin veren bir merceğin diyaframını ifade eder. Bu küçük iyileştirme sayesinde, fotoğrafçılıkta daha büyük bir ışık girişine izin verilecek düşük ışıkta veya gece. Etkisini artırmaya da izin verirken bokeh portre modundaki fotoğrafların sayısı.

Aynı zamanda Kuo, raporunda, sağlayıcı Sunny Optical’ın Apple’ın gerektirdiği kalite doğrulama testini geçmeye hazır olduğunu da yayınladı. Bu size izin verecek tedarik zincirinizin bir parçası olun 7P geniş açılı lens sunan yığın. Üretim 2021’in ikinci çeyreğinde başlayacak.

iPhone 13, yeni renkler, geliştirilmiş bir kamera sistemi ve daha fazlası olarak mat siyah ve bronz ekleyecek

iPhone 13’ün geliştirilmiş bir kamera sistemine sahip olması bekleniyor, arkadan çıkıntı yapan kalınlığın azaltılması. Lensler ve LiDAR daha yakın çalışacağı için portre modu daha doğru olacaktır. Bu son sensörün tüm iPhone 13 modellerinin bir parçası olduğuna inanılıyor.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Kuo’ya göre iPhone 13 Pro Max, daha geniş diyafram açıklığına sahip bir lens alacak aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…