Koşuyorlar uçuyorlar: Samsung kulaklıklar bugün 69 avro düşürdü

Bir süredir Apple’ın AirPod’larına benzeyen bazı kablosuz kulaklıklar satın almayı düşünüyor olabilirsiniz, ancak bunun özellikle Cupertino şirketinin modeli olmasını istemiyorsunuz. Şimdi size kesinlikle sizi ikna edecek ve biraz para kazanmanızı sağlayacak bir promosyon göstereceğiz. Samsung bluetooth kulaklık satışta.

Bahsettiğimiz aksesuar, yüksek kaliteli plastikten yapılmış bir ürün olan Samsung Galaxy Buds Pro’dur ve bu özel durumda onları hem siyah gibi gümüş rengi. Bu cihazın tasarımı ile ilgili vurgulanması gereken şeylerden bazıları, silikon bir uca sahip olmaları ve böylece uyumun mükemmel olması ve toplam ağırlıklarının 1’in altında olmasıdır.4 gramyani uzun süre sorunsuz kullanacaksınız. Açıkçası, kaskları korumayı sağlayan, kendi dışında daha fazla işlevi olan bir taşıma çantasından yoksun değil.Samsung Galaxy Buds Pro Gümüş Bluetooth Kulaklık

Bu, gerektiğinde güç sağlamaktan başka bir şey değil ve bu sayede bahsettiğimiz Samsung Bluetooth kulaklıkları şarj etmek için bir fişe başvurmanıza gerek kalmıyor. Bu aksesuarın 472 mAh pile sahip olması sayesinde keyfini çıkarmak mümkün. 18 saate kadar oynatma herhangi bir kablo kullanmadan kesintisiz müzik (bu arada, kullanmanız gereken USB tip C’dir). Bu özerklik bölümündeki bir başka mükemmel detay da, bunun bir ürün olmasıdır. kablosuz şarj etmeBu, bazı telefonların bile Qi teknolojisiyle uyumlu oldukları sürece şarj olmasını sağlar.

Ses… hayal kırıklığına uğramayacaksınız

Bunu diğer şeylerin yanı sıra söylüyoruz çünkü Samsung Galaxy Buds Pro aktif gürültü iptali, müzik veya oyun gibi her türlü içeriğin keyfini çıkarmak söz konusu olduğunda zaten kesin olan bir şey. 8 mm’yi aşan diyaframı ve 20 dB duyarlılığı ile bu model, ürün gamının en iyileri arasında yer almaktadır. Bu cihazın sahip olduğunu belirtmek önemlidir. üç entegre mikrofon Bu, hem yukarıda belirtilen iptal işlemini gerçekleştirirken hem de aramaları hiçbir şeyi rahatsız etmeden cevaplarken mükemmel kalite sağlar.

Samsung Galaxy Tomurcukları Pro kılıf

Samsung Bluetooth kulaklıklarda büyük fırsat

Bunların satın almak istediğiniz kablosuz kulaklıklar olduğunu düşünüyorsanız, şimdi ödeme yapmanızı sağlayan mükemmel bir indirimle alabilirsiniz. sadece 150 euro, eksiksiz ve yüksek kaliteli kulaklıklar için makulden daha fazlasını düşündüğümüz bir rakam. İle birlikte IPX7 su korumasıbu ürün için ne yağmur ne de ter sorun değil, böylece her türlü durumda giyebilirsiniz, Amazon mağazasında bu fırsatı kaçırmamanız için kullanmanız gereken bağlantıyı size bırakıyoruz. ve hesabınız yoksa, Prime hesabınız olması durumunda nakliye masrafları için hiçbir şey ödemezsiniz.

Teknoloji kullandığı için her türlü cihazla uyumluluk sorunu yoktur. Bluetooth 5.0, bu Samsung Bluetooth kulaklıklar, reprodüksiyonları jestlerle yönetme olanağından yoksun değildir. Şüphesiz, size mümkün olan maksimum özgürlüğü sunan kasklar arıyorsanız, kaçırmamanız gerektiğine inandığımız mükemmel bir fırsat.

Uçan koş girişi: Bugün 69 avroya indirilen Samsung kulaklıklar, Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…