Koşar!  Xiaomi klavye ve fare indirimli

Koşar! Xiaomi klavye ve fare indirimli

Asyalı üretici, her türlü Xiaomi cihazını içeren bir kataloğa sahiptir. Bu sayede, en çok ihtiyacımız olanı seçmek için çok çeşitli ürünlerimiz var. Ve şimdi satın alabileceğinize göre Xiaomi klavye ve fare seti bir pazarlık fiyata, bunun için en iyi zaman.

Bu durumda şuna atıfta bulunuyoruz: Xiaomi Kablosuz Klavye Mouse Seti104 tuşlu bir fare ve klavye seti ve şimdi Gearbest’te %30 indirim var, böylece bu paketi çok cazip bir fiyata satın alabilirsiniz.

Tabii ki, bir sorunla karşı karşıya olduğumuzu unutmayın. flaş teklif hangi sınırlı bir süre için mevcut olacak. Yani Xiaomi Kablosuz Klavye ve Fare Setini uygun fiyata almak istiyorsanız fırsatı kaçırmayın.

İş için mükemmel bir fare ve klavye seti

Xiaomi Kablosuz Klavye ve Mouse Seti

Asyalı üretici bu c’yi istedifare ve klavye seti iş için mükemmel ol. Bunun için de fark yaratan bir dizi detayla donatıldı. Başlangıç ​​olarak, Xiaomi Kablosuz Klavye ve Fare Seti oldukça mütevazı boyutlara sahiptir (klavye için 127,5 × 27,5 mm; fare için 113 × 60 × 36 mm), bu da onu farklı çalışma alanlarında rahatça kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Buna şunu da eklemek gerekir Bağlanması çok kolay bir cihazdırr Tak ve Çalıştır sistemi sayesinde. Bu sayede bu Xiaomi fare ve klavye setini kullanmaya başlamak için herhangi bir yazılım yüklemenize gerek kalmayacak. Buna, verimliliğinizi artırmak için çift işlevi olan F tuşlarını eklemeliyiz. Sadece bir düğme kombinasyonuna basarak dinlediğiniz şarkıyı çalabilir, bir Word belgesi açabilir veya örnek vermek için e-postanızı girebilirsiniz.

giymek çok rahat

Bir masada Xiaomi fare

istiyorsanız, ergonomi bölümü çok önemlidir. iş için klavye ve fare seti. Ve bu durumda Xiaomi Kablosuz Klavye Mouse Setinin hedefini karşıladığını söylemeliyiz. Yeni başlayanlar için, fare elinizin hatlarına uyan bir tasarıma sahiptir. Bu, kullanımı kolaylaştırırken olası bilek problemlerinin de önüne geçer.

Benzer bir şey, parmaklarınıza uyum sağlamak için içbükey bir tasarıma sahip olan ve tuş vuruşlarını daha hassas hale getiren ve bunlara basarken daha az baskı gerektiren tuşlarda da olur. Asyalı üreticinin bu klavye ve fare setinin pastasının üzerindeki krema, Xiaomi Kablosuz Klavye Mouse Setinde bulunan ayaklardan sağlanıyor. Bununla klavyenin yüksekliğini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilir ve yazmayı daha rahat hale getirebilirsiniz.

Çalışmak için bir klavye ve fare paketi arıyorsanız, şüphesiz, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerden biri. Bu yüzden fırsatı kaçırmayın Xiaomi Kablosuz Klavye Mouse Setini satın alın bu kadar cazip bir fiyata, çünkü beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Giriş Çalıştır! Topes de Gama’da büyük indirime sahip Xiaomi klavye ve fare ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…