Koşar! Seagate sabit diski indirimde ve ücretsiz gönderim

İster PC ister dizüstü bilgisayarınızın belleğini genişletmenin en iyi yollarından biri, harici bir depolama birimine bahis oynamaktır. Ve satın alırken en büyük referanslardan biri HDD bu türden imzadır Seagate.

Çok eksiksiz ve çeşitli bir katalog sayesinde sektörde tanınmış bir üretici. Ayrıca artık bir Seagate sabit diski satışta gerçek bir pazarlık olduğu için kaçırmamalısınız.

Hakkında konuşuruz 6 TB sürümünde Seagate Expansion Desktop, şimdi %62 oranında azaltıldı, böylece satın aldığınızda 60 Euro’dan fazla tasarruf edebilirsiniz. Ve eve bedava götürdüklerine dikkat edin.

Nakliye masrafları dahildir

Seagate Genişletme Masaüstü Harici Sabit Diski

Her şeyden çok, çünkü bu sabit disk ücretsiz kargo içerir. Tek şart, bir Amazon Prime aboneliğine sahip olmaktır. Ve bu bağlantı aracılığıyla kalıcılık olmadan ücretsiz bir deneme ayının tadını çıkarabileceğinizi göz önünde bulundurarak, bilgisayarınızın belleğini çok basit bir şekilde genişletmenin tam zamanı.

Seagate Expansion Desktop’ın bir kullanımı çok basit bir modelçünkü onu yalnızca bir USB bağlantı noktası üzerinden PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir ve bilgisayarınız sabit sürücüyü otomatik olarak algılayacaktır.

Yani 6 TB kapasiteye sahip olmasına rağmen karşımızda orta ölçülerde (0,25 x 0,51 x 17,53 cm) ve yüksek dirençli polikarbonat yüzeylere ve ona farklı bir dokunuş katan kenarlara sahip bir modelle karşı karşıyayız.

Windows ve Mac ile uyumlu

sabit disk segate arka

Depolama kapasitesi ile ilgili olarak, 6 TB kapasiteli bu modelin bir milyondan fazla fotoğrafı (görüntü başına ortalama ağırlığı 5 megabayt) veya Blu-ray formatında 460 filmi saklayabildiğini unutmamalıyız. bu Seagate Genişletme Masaüstünün herhangi bir kullanıcı için yeterli olacağını açıkça ortaya koymaktadır.

Saniyede 160 megabayt yazma hızına ve saniyede 210 megabayt okuma hızına ulaşan bir USB 3.0 modeli olduğu için okuma ve yazma hızı konusunda endişelenmeyin.

Hepsinden iyisi, hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın, bu sabit sürücü gayet iyi çalışacaktır. Windows, Mac ve Linux ile uyumlu. Bu sayede bu modeli farklı ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İş için mükemmel!

Gördüğünüz gibi, bir karşı karşıyayız.büyük kapasiteli harici sabit disk ve konu film ve dizileri, fotoğrafları, belgeleri ve daha fazla dosyayı depolama kapasitesi sorun olmadan kaydetmek söz konusu olduğunda en iyi müttefikiniz olacak.

Böylece, Seagate Expansion Desktop’ı indirimli fiyattan satın almak için Amazon’un sunduğu bu tekliften yararlanarak, üstelik ücretsiz kargo ücretleri ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir depolama biriminin keyfini çıkarabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramayacaksın!

Giriş Çalıştır! Satışa sunulan Seagate sabit diski ve ücretsiz gönderim, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…