Koşar! Marshall Acton II hoparlör indirimli

Amerikalı üretici, bir ürün satın alırken en büyük referanslardan biridir. Bunu yapmak için, zarif bir tasarım ve şüphesiz akustik bir manzara sayesinde kullanıcıları memnun edecek retro tarzı bir ürün ailesine sahiptir. Ve şimdi alabilirsin Marshall Acton II Voice hoparlörü, indirimli fiyata.

Her bir gözeneklerinden kalite yayan bir üründen bahsediyoruz. Estetik bölümü tek kelimeyle mükemmel, ayrıca hiç şüphesiz bir ses sunuyor. En iyisi? Bu Marshall konuşmacının resmi fiyatının 299 avro olduğunu, ancak şimdi bir eBay teklifi sayesinde sadece 205,90 avroya satın alabilirsiniz.

Ürünün tamamen yeni olduğunu, ancak ambalajında ​​bir miktar hasar görebileceğinizi unutmayın. Boy indiriminden yararlanma karşılığında daha az kötülük bu Marshall Acton II Sesini satın alın.

zarif tasarım

Marshall Acton II 2 Sesli başucu hoparlörü

Marshall Acton II 2 Voice hoparlörü gördüğünüzde göze çarpan ilk şey, heybetli yön. 260 mm x 160 mm x 150 mm ölçüleri ve 3 kg ağırlığı ile sağlam bir üründür. Firmanın çözümlerinde her zaman olduğu gibi, bize Amerikan firmasının gitar amplifikatörlerini hatırlatan klasik tasarımı sunmak için ahşaptan yapılmış bir gövde buluyoruz.

Buna, kapağında damalı desenli yapılandırılmış vinil kapağını ve ön yüzünde basılmış karakteristik marka logosunu eklemeliyiz. Alt kısımda ise markanın müdavimlerinden biri olan kuruluş tarihinin kaydedilmesine ek olarak bünyesinde barındırdığı sesli asistanı ne zaman devreye aldığımızı anlamamıza yardımcı olacak bir dizi LED gösterge görüyoruz.

Ve evet, bu pazarlıklı bluetooth hoparlör Google Asistan desteği. Bu sayede Mountain View tabanlı devin sesli asistanının sunduğu imkanlardan faydalanarak her türlü sesli komutları gerçekleştirebileceksiniz. Bu sayede sesli asistanlı bu bluetooth hoparlörü kullanarak her türlü cihazı doğrudan kontrol edebilirsiniz.

Bu Marshall hoparlör kulağa harika geliyor

Marshall Acton II 2Sesli Hoparlör

Bu Marshall Acton II 2 Ses hoparlörünün faydalarına devam ederek, içinde iki tweeter’a ve içerdiği subwoofer’a güç sağlamaktan sorumlu olan üç D sınıfı amplifikatörü gizlediği ve daha fazlasını yerine getirecek bir akustik manzara elde ettiği belirtilmelidir. çoğu audiophile kullanıcısının ihtiyaçları için yeterli.

Buna şunu da eklemek gerekir marshallvoice uygulaması, akıllı hoparlörünüzün her son parametresini kontrol etmenizi sağlayacak bir araç, ancak her zaman hoparlörün üstünde bulunan kadranları kullanabilirsiniz. Son olarak, size ana özelliklerin bir listesini bırakıyoruz.

  • Boyutlar: 260mm x 160mm x 150mm
  • Frekans Tepkisi: 50Hz – 20kHz
  • Maksimum ses basıncı seviyesi: 1 m’de 98 dB SPL
  • Güç Amplifikatörleri: 2 x 15 Watt D Sınıfı (tweeter), 1 x 30 Watt D Sınıfı (woofer)
  • Şebeke giriş voltajı: 100-240 V

Giriş Çalıştır! Büyük indirimli Marshall Acton II hoparlör Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…