Koşar! İndirim ve ücretsiz kargo ile Samsung sound bar

Smart TV’nizde en iyi akustik manzaranın keyfini çıkarmak için satın alabileceğiniz en iyi aksesuarlardan biri, iyi durumda bir ses çubuğudur. Ve şimdi bir alma fırsatınız var Amazon Bahar İndirimi sayesinde uygun fiyata Samsung modeli.

Söz konusu model, Samsung HW-T430/ZF, 2.1 kanallı bir ses çubuğu, Dolby Digital teknolojisi ve 100 W gücü, bu nedenle herhangi bir ortalama oturma odası için fazlasıyla yeterli olacaktır. Ve şimdi %25 indirimle Amazon’da satışta olduğuna göre, kaçırmamanız gereken indirimlerden biri.

Ayrıca, bir Amazon Prime müşterisiyseniz, nakliye masrafları tamamen ücretsizdir. Amazon Prime videosunu ve Amazon Fotoğraflarını içeren bir abonelik, bu yüzden buna değer. Müşteri değil misiniz? Endişelenmeyin, çünkü bu bağlantı aracılığıyla herhangi bir kalıcılık olmadan bir ay boyunca ücretsiz denemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Oturma odanız için mükemmel bir ses çubuğu

Samsung HW-T430 NFC Ses Çubuğu

Söylediğimiz gibi, Samsung HW-T430/ZF 100W toplam güç, böylece istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz ve sesin her köşeye ulaşacağının gönül rahatlığıyla. Ek olarak, subwoofer kablosuzdur, böylece kablolar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan size en uygun yere yerleştirebilirsiniz. Bağlantıdan bahsetmişken, satıştaki bu ses çubuğunun bluetooth olduğunu belirtmek gerekir. Bu sayede en sevdiğiniz şarkıların keyfini çok rahat bir şekilde çıkarmak için cep telefonunuzu bağlayabileceksiniz.

Bir diğer çok ilginç detay ise model olmasıyla geliyor. Dolby Digital 2.1 ses teknolojisi desteğiEn sevdiğiniz filmleri ve dizileri izlerken sinematik bir deneyimin keyfini çıkarabilmeniz için her sahnenin sesini iyileştiren .

Beğeninize göre güçlü bas ve modlar

SAMSUNG HW-T430/ZF NFC Ses Çubuğu

Subwoofer ile ilgili olarak, akustik bir manzaranın keyfini şüpheye yer bırakmayacak şekilde çıkarabilmeniz için güçlü ve derin bası garanti eden 6,5 inçlik bir model buluyoruz. Ve bir Samsung Smart TV’niz varsa, bu çubuk en iyi müttefikiniz olacaktır. Temel olarak, uzaktan kumanda ile her son parametreyi kontrol edebileceksiniz. Bir Uzaktan Kumanda.

Bu tür bir cihazda, Samsung HW-T430/ZF ses çubuğu nasıl başka türlü olabilirdi? Farklı modları var böylece her durumda sizin için en uygun olanı etkinleştirirsiniz. Örneğin konsolunuzu oynarken bu çubuğu kullanacaksanız oyun modunu aktif etmekten çekinmeyin.

Ya da belki geceleri aileniz uyurken film izlemeyi tercih edersiniz. Endişelenmeyin, gece modunu etkinleştirirseniz, herhangi bir içeriğin keyfini kimseyi rahatsız etmeden çıkarabilirsiniz, çünkü bu, gürleyen sesleri önemli ölçüde azaltır ve ayrıntıları kaybetmemeniz için diyalogları geliştirir.

Şüphesiz, bu fiyat aralığında satın alabileceğiniz en iyi ses çubuklarından biridir. Ve şimdi Samsung HW-T430/ZF Amazon’da satıştaBu büyük fırsatı kaçırmamalısınız.

Giriş Çalıştır! Büyük indirim ve ücretsiz kargo ile Samsung sound bar Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…