Koşar! Cecotec elektrikli scooter neredeyse 400 € indirimli

Kentsel hareketlilik zamanla çok değişti ve koronavirüsün neden olduğu pandemi ile daha da değişti. Bütün bunlardan önce, elektrikli scooterlar günlük gezilerimiz için zaten harika bir alternatifken, şimdi ana hareket araçlarından biri haline geldiler. Bu sayede yoğun trafik sıkışıklığından kaçınmanın yanı sıra toplu taşıma araçlarını kullanmaktan ve bu sayede her gün binlerce insanla temas kurmaktan kurtulabiliyoruz. İşe gitmek, okumak veya şehrinizde dolaşmak için işe gidip gelmek için zaman kaybetmeden bir elektrikli scooter satın almayı düşünüyorsanız, şimdi bunu alma fırsatınız var. İnanılmaz indirimli Cecotec modeli.

Büyük güç ve güvenlik

Ünlü üreticinin elektrikli süpürgeler, temizlik veya mutfak robotları gibi ilginç bir ürün kataloğu var, ancak aynı zamanda ilginç bir elektrikli scooter bölümüne de sahip. Cecotec Bongo Serisi A Gelişmiş Bağlantılı. Yokuşları sorunsuz tırmanmamızı sağlayan ve üç sürüş modu sunan çok güçlü 700 W motora sahip bir scooter.

bu yankı modu çok hızlı gitmemize gerek olmadığı ve pilden tasarruf etmek istediğimiz zamanlar için tasarlanmıştır. konfor modu en iyi performansı optimum pil tüketimiyle birleştiren ve spor moduadından da anlaşılacağı gibi, bu Bongo Series A Advance Connected’dan maksimum güç ve hız elde etmenizi sağlar.

Elektrikli scooter cecotec bongo serisi A Advance Connected

Bu modlardan herhangi birini aşağıdakilerden seçebiliriz. tahta bilgisayar Scooter’ın gidon üzerinde bulunduğu, pil durumu, konfigürasyon, seyir hızı (isteğe bağlı), kat edilen mesafe vb. gibi scooter hakkında diğer önemli bilgilere başvurabileceğimiz bir yer.

Bu Cecotec modeli şunlarla donatılmıştır: 8.5 inçlik rubeless tekerlekler patlama önleyici sistem ve yüksek dirençli. Diskli, elektrikli ve arka manuel fren eklenmiş üçlü fren sistemine sahiptir ve seyahat etmemizi sağlar. 35 km’ye kadar tek bir şarj ile.

Adından da anlaşılacağı gibi, scooter’a bağlanabileceğimiz ve tüm verilerine, durumuna, seviyesine, yapılandırma ayarlarına vb. Ek olarak, bu Bongo Series A Advance Connected, bir Mazinger sistemine sahiptir. katlanabilir manşetler ve çerçeve alanı küçültmek ve bir yerden başka bir yere mümkün olan en rahat şekilde nakletmek.

Bongo Series A Advance Connected scooter için teklif

Bu Cecotec Bongo Serisi A Gelişmiş Bağlantılı scooter, üreticinin web sitesinde 748,33 Euro’luk resmi bir fiyata sahip, ancak gerçek şu ki Amazon’da sadece 358 €. Gördüğümüz gibi, online alışveriş devi tarafından gösterilen önceki fiyat, halihazırda düşürüldüğü için resmi fiyattan daha yüksek ve böylece yaklaşık 400 Euro’luk tasarruf sağlanıyor.

Cecotec bongo scooter serisi önceden bağlanmış katlanmış

Şüphesiz, yaklaşık 350 avroluk bir fiyata en iyi elektrikli scooterlardan biri. Ürün stoklarımızda mevcut olup, Amazon Prime müşterisi olmamız durumunda ücretsiz olarak teslim alabilmemiz için Amazon tarafından bir gün teslim süresi ile satılıp kargolanmaktadır.

Giriş Çalıştır! Yaklaşık 400 € indirimli Cecotec elektrikli scooter Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…