Koşar! Büyük indirim ve ücretsiz kargo fırsatıyla 10″ Huawei tablet

Kaliteli bir tablet alırken en büyük referanslardan biri de hiç şüphesiz Huawei. Asyalı üreticinin çok eksiksiz bir kataloğu ve her türden modeli var. Ucuz bir tablet mi arıyorsunuz? Bu pazarlığı kaçırmayın Huawei Mediapad T3’ü boy indirimiyle satın alın.

9,6 inç ekranlı versiyonundan bahsettiğimizi söylemek gerekirse, dizi, film izlemek, internette gezinmek, kitap okumak ve istediğiniz her şeyi geniş bir panelin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu Amazon teklifi sayesinde %44 indiriminiz var. Evet, Huawei Mediapad T3 10’u satın aldığınızda 110 Euro tasarruf edeceksiniz. Tam bir pazarlık!

Ve bu yeterli değilse, Huawei’nin 10 inçlik Mediapad T3’ünü almaya karar verirseniz, keyfini çıkarabileceksiniz. Ücretsiz kargo. Bu sayede paketi size göndermek bir euroya mal olmayacak. Tabii ki, tek şartın Amazon Prime’a abone olmanız olduğunu unutmayın.

Ancak, bu hizmetin diğer seçenekler arasında isteğe bağlı içerik platformu Amazon Prime Video’ya erişimi içerdiğini göz önünde bulundurursanız, bu bağlantıyı kullanmaya ek olarak şunları yapabilirsiniz: ücretsiz bir deneme ayının tadını çıkarın ve herhangi bir kalıcılık olmadankaçırmamanız gereken bir teklif.

Beklentileri karşılayan bir tablet

Huawei MediaPad T3 önde

Size sunulan bu Huawei tabletin üst düzey bir model olmadığını zaten söylemiştik, ancak tablet arayan herhangi bir kullanıcının internette gezinmesi, film ve dizi izlemesi, kitap okuması ve oyun oynaması için fazlasıyla yeterli olacaktır. tablet gerektirir.Aşırı grafik yükü. Bunu yapmak için, bu 9,6 inçlik Mediapad T3’ün bir 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile desteklenen Qualcomm Snapdragon 425 işlemci.

onun da olduğunu söyle microSD kart yuvası, şirketin en son modellerinde alışılmadık bir şey, böylece depolama kapasitesini 128 GB’a kadar artırabilirsiniz. Tüm favori filmlerinizi ve dizilerinizi taşımak için fazlasıyla yeterli. Ve dahası, harika görüntü kalitesi sunan 9,6 inç HD ekranı göz önüne alındığında. Pastanın üzerindeki krema, stereo hoparlörleridir, böylece beklentileri karşılayan akustik bir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çok çekici bir tasarım

Yandan Huawei Mediapad T3 9.6 inç

bakarak görmüş olabileceğin gibi 9.6 inç Mediapad T3’ün teknik özellikleri, En son teknoloji Huawei modellerinden uzak, giriş seviyesi bir modelle karşı karşıyayız. Ancak yine de Shenzhen merkezli üretici, bu tablete üst düzey bir görünüm vermekten çekinmedi.

Bu nedenle kaliteli yüzeylere sahiptir, burada alüminyum Bu hesaplı tabletin heybetli ve üstün bir görünüme sahip olmasını sağlayan bir kasa oluşturmaya özen gösteriyor. Şüphesiz bu, günün en büyük tekliflerinden biri, yani bu tür bir cihaz arıyorsanız, 9.6 inçlik Huawei Mediapad T3’ü 140 Euro’yu geçmeyen bir fiyatla satın almaktan çekinmeyin.

Giriş Çalıştır! Büyük indirim ve ücretsiz kargo fırsatıyla Huawei 10″ tablet Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…