Koşar! 94,99 € karşılığında kablosuz subwoofer’lı keskin ses çubuğu

Yeni bir televizyon satın aldıktan sonra, bize sunduğu ses deneyiminin istediğimiz veya beklediğimiz gibi olmadığını bulmak sandığımızdan daha yaygındır. Bu durumda bu bölümü geliştirmek ve bir ev sineması deneyimi yaşayabilmek için en iyi seçenek televizyonumuzu tamamlayan bir sound bar kullanmaktır. Çok para harcamak istemiyorsanızşimdi bunu alma zamanı Satışta kablosuz subwoofer ile Sharp modeli.

Kablosuz subwoofer’lı kompakt ses çubuğu

Söz konusu model, Keskin HT-SBW182 kablosuz bir subwoofer içeren ve 160 W güç sunan bir 2.1 ses çubuğu. harici subwoofer Daha iyi bir oyun ve ev sineması deneyimi için daha güçlü bas sunar. Ek olarak, kablosuz olması, kabloları geçirmemize gerek kalmadan onu bize en uygun olan yere yerleştirmemizi sağlar.

Orta boy televizyonlar için ideal ve her oda için mükemmel, kompakt tasarıma sahip bir sound bardır, çünkü herhangi bir mobilya parçasında televizyonun altına yerleştirmemizi sağlar. düşük profil, sadece 6 cmveya doğrudan duvara sabitlenir.

Cihazın üzerinde hem fiziksel düğmeler hem de bir uzaktan kumanda bulunduğundan kullanımı çok basittir. Ayrıca bu Sharp HT-SBW182 ses çubuğunu teknoloji sayesinde çoğu televizyonun uzaktan kumandası ile kontrol etmek de mümkündür. ARC/CEC. Ayrıca, ses çubuğu aracılığıyla müzik çalmak için cep telefonumuz veya tabletimizle senkronize etmemizi sağlayan Bluetooth’a da sahiptir.

Bu tip konnektör ile HDMI üzerinden herhangi bir televizyona bağlayabiliyoruz ve ayrıca dijital optik ses veya bağlantı kısmına gelince 3,5 mm yardımcı çıkışa sahip. Bu Sharp HT-SBW182 ses çubuğunun tam ölçüleri 74 x 8,1 x 6,3 cm’dir ve toplam ağırlığı yalnızca 1.3 kilogram.

Sharp HT-SBW182 ses çubuğunda %30 indirim

Bu Sharp HT-SBW182 ses çubuğunun orijinal fiyatı 134,90 Euro’dur, ancak şu anda onu yalnızca bir fiyata alabiliyoruz. €94,99. Bu, Amazon’da bulduğumuz ve resmi fiyata %30 indirim uygulanan teklif sayesinde oldu. Bu fiyat, onu kablosuz subwoofer’lı en uygun fiyatlı ses çubuklarından biri haline getiriyor.

Bu, bir yaklaşık 40 euro tasarruf Ayrıca stokta bulunan ve sadece üç iş günü teslim süresi sunan bu modeli satın alırken. Ayrıca Amazon Prime hizmetine abone olanlar, ücretsiz kargo ücreti ile evlerinde teslim alabilirler. Kablosuz subwoofer’lı bu Sharp soundbar’ın teklifi sınırlı bir süre içindir, çünkü ürün detaylarında da görebileceğiniz gibi teklif birkaç gün içinde sona ermektedir.

Giriş Çalıştır! Topes de Gama’da ilk olarak 94,99 €’ya kablosuz subwoofer’lı keskin ses çubuğu ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…