Koşar! 90 Euro’dan fazla indirimli AirPods Pro kulaklık

Apple’ın AirPod’ları, kablosuz kulaklık dünyasında önce ve sonra damgasını vurdu ve aynı zamanda en çok satanlar arasına girdi. Daha sonra Pro sürümü geldi ve Apple’ın dokunduğu her şey gibi, önceki modelle aynı adımları izlediler. Şimdi, herkesin Apple kulaklıklarına erişimi yok çünkü fiyatları biraz yüksek. Eğer biraz sahip olmayı hayal ettiyseniz AirPod’larşimdi onları alma fırsatınız var çok düşük fiyat.

Harika bir teklifle AirPods Pro

Şu anda teklifte bulduğumuz model, AirPods Pro, onları normalden çok daha düşük bir fiyata alabiliriz. Bu, Apple kulaklıkların indirimde olduğu eBay’den gelen bir teklif sayesindedir. satın alma işleminizde 90 Euro’dan fazla tasarruf edin.

Spesifik olarak, resmi Apple web sitesindeki Pro sürümünün resmi fiyatı 279 Euro’dur, ancak eBay’de bulduğumuz bu teklifte bunları fiyatından satın almak mümkündür. €187,99. 4 ila 5 gün arasında teslimat süresi ile nakliye masrafları ücretsiz olduğu için kesin bir fiyat. Bütçeniz bu modeli almak için hala yeterli değilse, bunlar gürültü engelleme özelliğine sahip Apple AirPod’ların bazı alternatifleridir.

Gürültü engelleme ve çekici tasarım

Apple AirPods Pro’nun ana özelliklerinden biri, sahip olduğu aktif gürültü iptali. Bu sayede etrafımızda oldukça gürültülü bir ortam olmasına rağmen en sevdiğimiz müzikleri dinleyebilecek veya mümkün olduğunca net bir şekilde sohbet edebileceğiz. Yani, çevremizin gürültüsünü engellemekten sorumludurlar, böylece hiçbir şey ve hiç kimse dikkatimizi dağıtmaz. Bunu yapmak için, gürültüyü nötralize etmekten sorumlu bir dahili ve bir harici mikrofon kullanırlar.

Şimdi, onlar da bilinen şeye sahipler. ortam sesi modusesi dışarıdan duymanızı sağlar. Bize eşlik ettiğimizde veya biriyle tanıştığımızda ve kulaklık takmamıza rağmen onu dinleyebildiğimizde çok faydalı bir şey. Dışa bakan ve içe bakan mikrofonlar, her şeyin daha doğal görünmesini sağlamak için silikon kulak uçlarının yalıtım etkisini geçersiz kılmanıza olanak tanır.

AirPods Pro’nun tasarımı, onları gördüğünüzde aşikardır, ancak aynı zamanda üç farklı boyutta mevcut olan esnek silikon uçları sayesinde mükemmel bir uyum sunar. kulağımızın şekline tam olarak uyuyorlar bizi tüm seslerden izole etmek ve yerlerinden kıpırdamamak için.

Bir Apple ürününden başka bir şey bekleyemeyeceğiniz için bu kulaklıkların sunduğu ses kalitesi harika. Sunmak için özel bir yüksek gezi, düşük bozulma sürücüsüne sahiptirler. çok güçlü bas. Ayrıca, yüksek dinamik aralıklı amplifikatör çok net bir ses üretir ve ayrıca tüketimin azaltılmasına ve pil ömrünün artmasına yardımcı olur.

AirPods Pro’nun uzun kısmına entegre edilmiş bir basınç sensörü Bu, müziği ve aramaları kontrol etmemizi, aktif gürültü engelleme ve ortam sesi modu arasında çok basit ve rahat bir şekilde geçiş yapmamızı sağlar.

Giriş Çalıştır! 90 Euro’dan fazla indirimli AirPods Pro kulaklıklar Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…