Koşar! 65″ 4K Philips Smart TV, Android TV ve 700€ tasarruf

Bugün, belirli cihazları paranızın tam karşılığını almamıza izin veren bazı üreticiler olmasına rağmen, çoğu, evlerinin oturma odasından sinema deneyiminin keyfini çıkaracak bir televizyon seçerken, çoğu referans bazı modellerini seçmeyi tercih ediyor. üreticiler. Bu durumda, Philips’in onlardan biri olduğuna ve geniş bir yüksek kaliteli Smart TV kataloğuna sahip olduğuna şüphe yok. Buna eklerseniz, artık modellerinden birini bir 700 Euro’dan az ve fazla olmayan indirimo zaman bu fırsatı kaçırmayacaksın.

Tam 65 inç Akıllı TV

Bu bir modeldir OLED panelli 65 inç çözünürlük ile 4KUHD ve işletim sistemi AndroidTV. Sadece bu ilerlemeyle, harika görüntü kalitesi ve tüm favori uygulamalarınıza sorunsuzca sahip olmanızı sağlayan basit bir işletim sistemi ile cömert boyutlu bir TV arayan çoğu insanın ana özelliklerini zaten karşıladığından eminiz. .

Söz konusu model, Philips 65OLED854/12mükemmel bir çözünürlüğe, panele ve sisteme sahip olmanın yanı sıra, aynı zamanda aşağıdakilerle de uyumlu olan 65 inçlik bir Smart TV HDR10+ ve Dolby Vision, bu yüzden bize hem görüntü hem de ses açısından harika bir deneyim sağlıyor. Philips’in bir başka özelliği de, 3 taraflı ortam, kendimizi filmlerimize ve oyunlarımıza tamamen kaptırmamıza izin veriyor. Müziğin kendi ışık şovu da var ve size ekranı büyüttüğünüz hissini veriyor. Ambilight teknolojisine sahip Smart TV’lerden biri şüphesiz şu anda en iyi fiyat/performans değerine sahip.

Bu Philips 65OLED854/12 ayrıca P5 Mükemmel Görüntü MotoruDaha da yüksek görüntü kalitesi sağlayan ve Dolby Vision ve Dolby Atmos ile uyumlu olmasının yanı sıra asistan ile de uyumludur. Alexa ve o sahip Google Asistan Birleşik. Bu sayede favori asistanımızdan herhangi bir içeriği çalmaya başlamasını isteyebileceğiz, istenen bilgileri televizyon aracılığıyla bize sunabileceği veya en sevdiğimiz müziği basit bir sesli komutla çalabileceğiz.

Smart TV için inanılmaz indirim Philips 65OLED854/12

4K OLED ekranlı ve Android TV işletim sistemli 65 inçlik bu akıllı TV’nin resmi fiyatı 2.600 Euro ama daha önce de söylediğimiz gibi 700 Euro gibi inanılmaz bir indirimi var.

Bu, orijinal fiyatına %25’ten fazla indirim uygulayan Amazon sayesinde bu inanılmaz Smart TV’nin son fiyatı €1,899,99. Prime müşterileri için ücretsiz gönderimi içeren ve sınırlı süreli bir teklif. Spesifik olarak, bugün sadece 12 gün kaldı, bu nedenle bu teklifle ilgileniyorsanız, siparişi mümkün olan en kısa sürede vermeniz en iyisidir. Şu anda stok var, ancak birkaç gün içinde teklif sona erecek.

Giriş Çalıştır! Philips Smart TV 65″ 4K, Android TV ve 700 € tasarruf ile Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…