Koşar! 43 inç Philips Smart TV ve Android TV sunuluyor

Herkesin evinde büyük bir TV’si olamaz ve genel eğilim 50’nin üzerinde Smart TV satın almaktır. Durumunuz buysa ve alan için maksimum bir modele ihtiyacınız var. 43 inç, şimdi bunu almak için harika bir zaman Philips modeli büyük bir indirimle.

Spesifik olarak, üreticinin bu 43″ model için sunduğu ekran köşegeni 110 cm’dir. İdeal boyuttaysa, bu Philips 43PUS8505/12 Şu anda satın alabileceğiniz en iyi modellerden biri olabilir.

Smart TV’de 80 Euro tasarruf edin Philips 43PUS8505/12

Akıllı TV’dir. 4K çözünürlük en iyi görsel-işitsel deneyimi garanti etmek için geniş bir teknoloji bölümüne sahip. Resmi fiyatı 629 Euro olan ancak Amazon’da bulabileceğimiz bir model. 80 euro tasarruf.

Akıllı TV Philips 43PUS8505-12 ön

Bu, nihai fiyatınızı 549 €, en iyi fiyata Ambilight özellikli Smart TV’lerden biri olmak. Yaklaşık beş iş günü teslimat süresi sunan Amazon’un kendisi tarafından satılan ve gönderilen bir üründür ve Amazon Prime hizmetine abone olan herkes ücretsiz gönderimden yararlanabilir.

Android TV’li Dolby Vision ve Atmos

Görüntü kalitesi söz konusu olduğunda, bu Philips 43PUS8505/12 Smart TV’nin aşağıdakilerle uyumluluk sunduğuna dikkat edilmelidir. HDR ve Dolby Visionaynı zamanda kontrastı optimize eden ve bir bütün olarak yüksek kaliteli görüntülerin canlı renkler ve harika ayrıntılarla görüntülenmesine olanak tanıyan P5 Perfect Picture Engine ve Micro Dimming Pro gibi teknolojileri de içermelerine rağmen.

Eksiksiz bir görsel-işitsel deneyim için, aşağıdakilerle uyumluluk da içerir: Dolby Atmosfer, güçlü ve sürükleyici sesin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, her biri 20 W gücünde iki stereo hoparlöre sahiptir. Bu nedenle, evden çıkmadan bir sinema deneyimi yaşamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Akıllı TV Philips 43PUS8505-12 ölçüleri

Bu Smart TV Philips 43PUS8505/12’nin bir başka çekiciliği de, android tv işletim sistemi, böylece her türlü uygulamayı ve oyunu televizyonun kendisine tam konfor ve hızla yükleyebiliriz. Bu modelde üreticinin ünlü Ambilight’ını, bu örnekte televizyonda oynatılan her içerikte otomatik olarak mükemmel bir atmosferi garanti eden üç taraflı içerdiğini belirtmeden geçemeyiz.

Bu Philips Smart TV’nin tasarımı dört taraftan da kalite yayıyor. Gümüş çerçeveli çerçevelere ve her zaman kullanabilmemizi sağlayan ayarlanabilir bir kaideye sahiptir. ekranı ideal açıda konumlandırın. Ayrıca yaklaşık 15 derecelik bir dönüşe izin verir ve TV’nin yanında bir ses çubuğu kullanmak isteyenler için geniş alana sahiptir.

Bu Philips 43PUS8505/12’nin bağlantı bölümünde, 2 USB bağlantı noktası ve dört HDMI bağlantı noktası, İnternet bağlantısı ve asistanlarla uyumluluk sunduğu belirtilmelidir. Google ve Alexa TV’ye belirli sesli komutlar gönderebilmek ve hatta bunlarla uyumlu diğer bağlı cihazları kontrol edebilmek için.

Giriş Çalıştır! 43 inçlik Android TV özellikli Philips Smart TV, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…