Koşar! 3’ü 1 arada WiFi yazıcı şimdi 100 €’dan fazla indirimle

Uzaktan çalışma ve uzaktan eğitimin yaygınlaşması, birçok kişinin ve ailenin evlerinde bir yazıcıya ihtiyaç duymasına neden oldu. Çocuğunuzun işyerinden veya okulundan neredeyse her gün belirli belgeleri yazdırması, taraması veya fotokopisini çekmesi gerekenlerdenseniz, şimdi bir tane edinme şansınız var. Epson çok işlevli yazıcı, büyük tasarruf sağlar.

3’ü 1 arada çok işlevli yazıcı

Söz konusu model, Epson EcoTank ET-2726Yazıcı mürekkep püskürtmeli 3’ü 1 aradayani yazdırır, fotokopi çeker ve aynı zamanda bir tarayıcıdır. Çok kompakt bir tasarıma sahip bir model, böylece onu herhangi bir masaya veya yardımcı mobilyaya tam rahatlıkla yerleştirebiliriz ve bu sayede DIN A4 formatında herhangi bir belgeyi yazdırabilir, tarayabilir veya fotokopi çekebiliriz.

olan bir yazıcıdır. Wi-Fi bağlantısı ve ayrıca bir USB 2.0 bağlantı noktasına sahip olması, bu nedenle, yazıcıyla aynı WiFi’ye bağlı herhangi bir cihazımızdan kabloya ihtiyaç duymadan her şeyi yazdırabiliriz. Dizüstü bilgisayarınızdan, PC’nizden, cep telefonunuzdan veya tabletinizden herhangi bir belgeyi veya fotoğrafı yazdırmak üzere göndermek basit bir tıklama meselesi olacaktır.

Bu Epson EcoTank ET-2726, maksimum hızda yazdırabilir Dakikada 10.5 sayfa siyah beyaz ve Dakikada 5 sayfa tam renkli. Mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisini kullanır ve 88 mürekkep kartuşunun eşdeğerini içerir. Bu nedenle, maliyetleri azaltmak ve mobil baskıyı evde kullanmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir yazıcıdır. Bu kartuşsuz yazıcı ile maliyetleri %90’a kadar azaltmak ve çok düşük bir fiyata binlerce sayfa basmak mümkündür.

bir 3.7 cm LCD ekran bilgisayar kullanmadan belge taramak veya fotokopi çekmek için idealdir ve DIN A4 boyutlu kağıda yazdırmanın yanı sıra zarflara ve farklı kağıt boyutlarına da yazdırmaya olanak tanır: C6, B5, B6, A5, A6 ve DL.

Epson EcoTank ET-2726 yazıcı için sıcak satış

WiFi aracılığıyla herhangi bir cihazdan kablosuz olarak tarama, kopyalama ve yazdırma yapabilen bu 3’ü 1 arada çok işlevli yazıcının resmi fiyatı 308,99 Euro’dur. Artık Amazon’dan bize gelen teklif sayesinde sadece 1 TL’ye almak mümkün. €205,99bu da 100 Euro’dan fazla bir tasarrufu temsil ediyor.

Bu, online alışveriş devinin bu modele uyguladığı %30’dan fazla indirim sayesinde oldu. Ayrıca Amazon Prime kullanıcıları için kargo ücretleri tamamen ücretsizdir. Teslim süresi sadece birkaç iş günüdür ve Amazon’un finansman hizmetini sunduğu bir üründür, bu nedenle tercih edersek ayda 21,51 Euro’luk 10 taksitle ödememiz mümkündür. Tabii ki, küçük bir ilgi göstermemiz gerekecek.

Giriş Çalıştır! 3’ü 1 arada WiFi yazıcı şimdi 100 €’dan fazla indirimle Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…