Koşar! %25 indirimli Powerbeats Pro kulaklık

İşe giderken veya ders çalışırken rahatça müzik dinleyebilmek için günlük olarak kulaklık kullananlardansanız, eller serbest modunda sohbet edin, hatta spor yaparken müzik dinlemek için bu tür cihazı kullananlardansanız. , o zaman bu koşullardan herhangi birine mükemmel uyum sağlayan bir model arıyor olabilirsiniz.

Ancak buna ek olarak bize mükemmel ses kalitesi sunmalarını istiyorsak, şüphesiz harika bir seçenek de Apple Powerbeats Pro. Cupertino kataloğundaki ürünlerde olduğu gibi, maksimum teknoloji, mükemmel ses kalitesi ve bizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacak malzeme kalitesi.

Her türlü kullanım için maksimum kalite ve konfor

Gerçek şu ki, bu Powerbeats Pro özel olarak tasarlanmış kulaklıklardır. en atletik için mükemmel kablosuz bağlantıları sayesinde kulaklarımıza tam oturur ve suya ve tere dayanıklı en iyi spor kulaklıklardan biridir. Ancak bu, onların günlük bazda ideal arkadaşlarımız olduğu anlamına gelmez.

Belirttiğimiz gibi, bu Powerbeats Pro’nun sunduğu uyum inanılmazdır ve tam hareket özgürlüğü biz onları giyerken. Her tür insana uyum sağlamaları için farklı boyutlarda esnek kancalara ve pedlere sahiptirler. Büyük özerkliği, aynı zamanda, bu Apple modeliyle ilgili vurgulanacak ayrıntılardan bir diğeridir. 9 saate kadar oynatma tek bir şarjla ses. Ama şarj çantasını da kullanırsak, o zaman artarız. 24 saate kadar oynatma kesintisiz.

Bu model, her tür sesi en yüksek netlik ve olağanüstü dinamik aralıkla mükemmel şekilde yeniden üreten akustik sayesinde güçlü ve dengeli ses sunar. Kulaklıkların her biri bize izin verir iPhone’u hiç kullanmak zorunda kalmadan ses seviyesini kontrol edin, parçaları değiştirin vb.

Ve bu yetmezmiş gibi, Siri ile uyumluluğu da Apple’ın asistanından basit bir sesli komutla istediğimiz her şeyi istememize imkan veriyor.

Apple Powerbeat Pro’da %25 indirim

Şirketin çoğu ürünü gibi, bu Apple Powerbeats Pro’nun fiyatı da bazı ceplerin ulaşabileceği yerde olmayabilir, ancak hayaliniz bu kulaklıklara sahip olmaksa, şimdi onları ilginç tasarruflarla alma fırsatınız var.

Teklif, özellikle, çevrimiçi alışveriş devinin bir teklif uyguladığı Amazon’dan geliyor. %25 indirim Powerbeats Pro’nun resmi fiyatı hakkında bu şekilde kulaklıklara 249,95 Euro ödemek yerine hemen şimdi alabiliyoruz. 187.50 €.

Bu fiyat şu model içindir. gök pembesi rengi, ancak mevcut diğer renklerde% 20 indirim alabiliriz. Amazon Prime hizmetine abone olanlar, bunları evde tamamen ücretsiz olarak alabilirler. Teslimat süresi sadece 3 iş günüdür.

Giriş Çalıştır! Topes de Gama’da ilk olarak %25 indirimli Powerbeats Pro kulaklıklar çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…