Koş, uçuyorlar! İndirimli ve ücretsiz kargolu Lenovo tablet

Apple iPad ailesinin en iyi alternatiflerinden biri de Lenovo’nun kataloğunda yer alan tabletlerdir. Asyalı üretici, farklı çözümleri gereğinden fazla kalite ve uygun fiyatla sunarak sektörde kendine yer edinmeyi başarmıştır. Ek olarak, bazen en iyi modellerini satın almak için pazarlık bulursunuz. Bir örnek? bu Lenovo Yoga Akıllı Sekmesi ki şimdi her zamankinden daha ucuz.

Çok alışılmamış bir tasarıma sahip bir tabletten bahsediyoruz, ancak özel estetiğinin sunduğu olanaklar sizi şaşırtacak. Ve artık Amazon’da %15 indirimle satın alabileceğinize göre, kaçırmamanız gereken indirimlerden biri. En iyisi mi? Bunun üzerine zevk alacağınız Ücretsiz kargo.

Ücretsiz gönderimden yararlanmanın tek şartı, bir Amazon Prime müşterisi olmanızdır. Amazon Fotoğrafları veya Amazon Prime Video gibi diğer hizmetlerden yararlanabileceğinizi hesaba katarsak, teklif her zamankinden daha ilgi çekici. Ayrıca, abone değilseniz, bu bağlantı aracılığıyla herhangi bir kalıcılık taahhüdü olmadan ücretsiz bir deneme ayının tadını çıkarabileceğinizi bilin.

Film izlemek için mükemmel bir tablet

Lenovo Yoga Akıllı Sekmesi

Başlangıç ​​olarak ve bu satırların üst kısmındaki resimde de görebileceğiniz gibi, Lenovo Yoga Smart Tab’in görünümü alıştığımızdan çok farklı. Bu şekilde, üretici bir yüksek kaliteli yüzeyler ile tasarım ve bir dizi çok ilginç öğeye sahip olduğunu.

Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ veya diğer herhangi bir akış platformunda bulunan herhangi bir içeriğin keyfini çıkarmak için tableti bir masaya veya başka bir yüzeye çok rahat bir şekilde yerleştirebilmeniz için bir desteği olan tabanında net bir örneğimiz var. talep etmek.

Ya da belki kaydettiğiniz bir filmi izlemek istersiniz. Mikro SD kart Amazon’da sunulan bu tablete bağlanabilir. Göreceğiniz multimedya içeriği ne olursa olsun, bu Yoga Smart Tab tablet en iyi müttefikiniz olacak. Dahası, bu tasarıma ek olarak, JBL imzalı iki güçlü hoparlörün (ses sektöründeki en büyük referanslardan biri) tabana yerleştirildiğini göz önünde bulundurursanız, yükseklikte akustik bir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Beklentiler.

Hayal kırıklığına uğratmayan bir ekran

Lenovo Yoga Akıllı Sekmesi

Öte yandan, Asyalı üretici Yoga Smart Tab’a bir 10.1 inç ekran ve Full HD çözünürlük Böylece bu panelin sunduğu canlı ve keskin renkler sayesinde sizi şaşırtacak bir multimedya manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Güçle ilgili olarak, bu Lenovo tabletin donanımının en güçlü olmadığını, ancak her türlü kullanım için yeterli olduğunu söyleyin.

Qualcomm işlemciye sahip bir modelden bahsediyoruz Snapdragon 439, 4 GB RAM ve 64 GB depolama ile destekleniyor. Google uygulama mağazasında bulunan oyunların ve uygulamaların büyük çoğunluğunun keyfini çıkarmanızı sağlayacak bir yapılandırma.

Kısacası, bu Netflix izlemek için mükemmel olan yüksek kaliteli bir tablettir. Bu yüzden bu fırsatı kaçırmayın. Amazon’daki en ucuz Lenovo Yoga Smart Tab’i satın alın.

Giriş Run onlar uçuyor! Büyük indirim ve ücretsiz kargo fırsatıyla Lenovo Tablet Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…