Kondisyonunuzu geliştirin! Akıllı teraziler satışta

Bu 2021 yılı için amaçlarınızdan biri forma girmek veya fazla kiloları vermekse, o zaman kesinlikle kilo, vücut ve visseral yağ, hidrasyon seviyesi, BMI vb. ile ilgili her şeyi kontrol etmenize yardımcı olacak akıllı bir tartı arıyorsunuz. . Bu anlamda, artık teklifte bulabileceğimiz bazı modeller var. ilginç indirimler

Günümüzün akıllı terazileri genellikle bağlantı özelliğine sahiptir Bluetooth veya Wi-Fi onları cep telefonlarımızla senkronize edebilmek için ve bu şekilde tüm bilgilere telefondan her zaman görünür ve erişilebilir durumdayız. Bu şekilde gelişimimizi ve hedeflerimize nasıl ulaştığımızı görebiliriz.

İndirim Akıllı Teraziler

Cecotec

Büyük ekranlı ve Bluetooth üzerinden mobil bağlantıya sahip Cecotec akıllı terazi. Ağırlık, BMI, vücut yağ yüzdesi, yağsız ağırlık, deri altı yağ, visseral yağ, su yüzdesi, kas kütlesi, kemik kütlesi, iskelet kası yüzdesi, protein, BMR, vücut yaşı gibi ana parametreleri ölçer. 600 mAh kapasiteli lityum pile sahiptir ve oldukça ince bir tasarıma sahiptir. Teklifte, orijinal fiyatı 46,90 Euro iken 39,04 Euro’ya satın alabiliriz.

OMRON CANLI

Bu OMROM akıllı tartı, ağırlığı, vücut yağını, iç organ yağını, iskelet kası, bazal metabolizmayı ve BMI’yi doğru bir şekilde ölçer. Ancak buna ek olarak, kalp sağlığımızın belirli hastalıklara yakalanma riskini azaltabilecek bazı yönlerini kontrol etmeye yardımcı olur. OMRON VIVA, bizi otomatik olarak tanıma ve tüm sonuçları ekranda görüntüleme, teraziyi mobil cihazla senkronize etme ve cihazımızdan da bakma yeteneğine sahiptir. İndirim ile orijinal fiyatı 99,99 Euro iken 69,99 Euro’ya satın almak mümkün.

AEG PW 5653

Bu AEG modeli, ağırlık, vücut yağı, su yüzdesi, kas kütlesi, kemik ağırlığı, viseral yağ, kalori tüketimi ve BMI analizi için Bluetooth işlevine sahip bir tanı ölçeğidir. Baskül tarafından ölçülen tüm veriler Bluetooth aracılığıyla cep telefonuna iletilir. Ayrıca her ölçümün tüm sonuçlarını bize gösteren bir LCD ekrana sahiptir. Orijinal fiyatı 63.90, ancak şimdi 33.50 Euro’ya satın alabiliriz.

Xiaomi Mi Vücut Kompozisyon Ölçeği 2

Bu Xiaomi ölçeği en popüler modellerden biridir. Fiziksel durumumuzun tam kontrolüne sahip olmak için 13 veriye kadar kontrol etmenizi sağlar ve hatta bir denge testi vardır. Ölçüm sonuçlarını görebileceğimiz bir LED ekrana, cep telefonumuzla senkronize etmek için Bluetooth 4.0’a sahip ve yüksek hassasiyetli bir BIA çipi ile donatılmıştır. İndirim uygulanan fiyatı 38,96 Euro’dur.

Xiaomi Mi Akıllı Tartı

Başka bir Xiaomi modeli, Mi Fit uygulaması aracılığıyla cep telefonunuzla senkronize etmenizi sağlayan bluetooth 4.0’lı bir tartı olan bu Akıllı Tartı Ölçeğidir. Tüm ailenin kendine ait olması için çok sayıda profil kaydetmenize olanak tanır ve bu tür bir terazinin olağan parametrelerini ölçmenin yanı sıra bir denge testi de sunar. Teklif edilen fiyat sadece 23,71 Euro’dur.

Giriş Kondisyonunuzu geliştirin! Şimdi satışta olan akıllı teraziler ilk olarak Topes de Gama’da görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…