Kompakt ve Android TV’li: Nokia’nın yeni bir 24 inç diyagonal TV’si ve çok sıkı özellikleri var

Nokia markasını televizyon pazarıyla ilk kez ilişkilendirmiyoruz. O zamanlar markanın 43 inç ve Android TV ile piyasaya çıkan ilk modelinden bahsetmiştik. Ve şimdi Nokia tekrarlıyor, ancak daha kapsamlı bir diyagonal televizyonla.

fırsat için Nokia 24 inç TV’ye bahis yapıyor bu boyut olarak neredeyse bir bilgisayar monitörü olarak kabul edilebilir… ve küçük olanlar. Odaya veya mutfağa götürmek için ikinci veya üçüncü bir televizyon arayanlar için alternatif olmak isteyen, Android TV’li bir televizyon.

Kompakt ve Android TV’li

nokia android tv

Bu boyutlarla, ayarlanmış faydalara sahip bir model bulacağımız açık. Android TV’li bu Nokia TV, ekranınızda parlayabilir 1.366 x 768 piksele çeviren bir HD çözünürlük (Görünüşe göre geçmişe gittik) bu, birçok evde hala mevcut olan 1080p’yi bile iyi yapıyor.

HD, Full HD, QHD, UHD: her bir çözünürlüğün anlamı ve farklılıkları

Kararı görünce, diğerlerinden daha fazlasını bekleyemeyeceğimiz açık. eşlik etmek Dört Çekirdekli işlemci, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama. Bağlantı açısından, üç HDMI bağlantı noktasına, iki USB bağlantı noktasına, bir ses/video bağlantı noktasına, çift bantlı Wi-Fi desteğine ve bir Bluetooth bağlantısına sahiptir.

{«videoId»:»x7zngd8″,»autoplay»:true,»title»:»SMART TV’NİZ İÇİN EN İYİ UYGULAMALAR: İLK 11 ÜCRETSİZ ANDROID TV UYGULAMASI»}

Bu modelin temel iddiasının şu olduğu açıktır. işletim sistemi olarak Android TV’ye sahip olmak, böylece Netflix, YouTube, Disney+ gibi temel uygulamalara erişebilir ve Google Play Store’dan tüm uyumlu uygulamaları alabiliriz. Mobil cihazdan içerik göndermek için entegre Chromecast ile tamamlanan bir set.

Nokia Android TV Uzaktan Kumandası

Piyasaya ulaşan birçok modelde olduğu gibi uzaktan kumanda, bazı platformlar ve hizmetler için özel düğmelere sahiptirbu durumda Netflix, YouTube ve Google Asistan.

Fiyat ve müsaitlik

Android TV’li Nokia televizyonunun henüz belirlenmemiş bir süre içinde Avrupa’ya ulaşması planlanıyor. 299,90 euro fiyatla bu pahalı olmayabilir, ancak aynı zamanda çok daha yüksek performansa sahip diğer modellerin sunduklarından çok da uzak değil, çünkü aslında piyasada 300 avronun biraz üzerinde 4K modeller var.

üzerinden | Akıllı Dünya

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Kompakt ve Android TV’li: Nokia’nın yeni bir 24 inç diyagonal TV’si ve çok sıkı özellikleri var aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…