Kodi’de HBO nasıl izlenir ve neden resmi uygulamalarında veya web’de yapmaktan daha iyi olabilir?

Netflix’i Kodi’de (veya Disney+) izlemenin, web ve daha önce saydığımız uygulamalara göre avantajları vardır. Bugünün makalesi benzer olacak ve HBO’nun Kodi’de nasıl izleneceğine odaklanacak.

HBO içeriğini Kodi’de görüntülemek birkaç nedenden dolayı ilginçtir. Bunlardan birincisi, Resmi HBO uygulaması, İspanya’da Amazon Fire TV Stick kadar popüler olan cihazlar için mevcut değildir. (varyantlarının hiçbirinde). Bu şekilde, bunlardan birine Kodi 19 Matrix veya 18 Leia kurarsak, başka bir cihaz satın almak zorunda kalmadan HBO’nun bize sunduğu her şeyi görebileceğiz.

HBO’yu PC’den görürsek, dizilerini ve filmlerini tarayıcıda izleme konusunda, Kodi ile (isteğe bağlı olarak) 5.1 ses alma imkanı elde ediyoruzyüksek kalitede olmayacak, ancak web’in stereo sisteminden daha üstün olacak.

Ayrıca hem masaüstünde hem de diğer platformlarda ve uygulamalara kıyasla, Kodi, görüntülenen içeriğin ekran görüntülerini almamıza izin verecek ve OLED TV’ler (yanmış olduğu için) gibi gözlerimizin ve cihazlarımızın takdir edebileceği bir şey olan altyazıları özelleştirin.

{«videoId»:»x7zonqu»,»autoplay»:true,»title»:»FIRE TV STICK _ FIRE TV STICK Lite ANALYSIS_ FİYAT İÇİN EN İYİ OYUNCULAR»}

Kodi’ye HBO+ Eklentisi Nasıl Kurulur

HBO’yu Kodi 18 Leia veya Kodi 19 Matrix’te izlemek için bilmemiz gereken ilk şey, HBO ile ücretli bir aboneliğimizin olması gerektiğidir. Bunu akılda tutarak, « eklentisini yüklememiz gerekecek.hGO AB«, web sitesinden veya açıklayacağımız gibi, doğrudan Pluto TV, Plex veya Google Drive’ı izlemek için eklentiler bulacağımız Kodi Video Eklentilerinin resmi deposundan indirebiliriz.

Kodi Video Eklentilerini Yükleyin

  • Kodi’nin başlangıcından seçin Eklentiler soldaki yan menüde.
  • sonra seçin İndirmek.
  • Seçmek video eklentileri.
  • “H” ye ulaşana kadar listeyi kaydırın ve tıklayın. hGO AB:

hgo

Bulduğunuzda, sadece isme tıklamanız yeterlidir. Basmamız gereken “Yükle” düğmesini içeren yeni bir pencere açılacaktır. Bunu yaparken, Kodi, Widevine ve Inputstream gibi diğer eklentileri yüklememizi isteyecek.HBO’nun sunduğu gibi DRM özellikli içeriği görüntülemek için gerekli.

hGO EU eklentisini bitirip açarken Kodi bizden ülkemizi seçmemizi isteyecek (bu durumda İspanya). Eklentiyi seçtikten sonra bizden bir HBO kullanıcı adı ve şifresi isteyecek ve bunun şifreleneceğine söz verecekler. Bunları doğru girerek hesabımıza girmiş olacağız.

Çok sayıda cihazınız varsa, Kodi, HBO’ya kayıtlı 5 cihaz sınırlamasını atlamanın en iyi yoludur, çünkü bu listede sayılmaz.

Kodi’de HBO izlemenin bir başka avantajı da şudur: bu oturum kayıtlı bir cihaz olarak sayılmayacak, web’de olduğu gibi. Böylece, resmi başvuruya giriş yapmanın ve beşten fazla kayıtlı olduğunda “Hesabım” daki cihazları silmek zorunda kalmanın zorluğuna kıyasla, Kodi’ye istediğimiz kadar cihazda giriş yapabileceğiz.

Kodi'deki ilk adımlar: nedir ve film ve dizi izlemek için nasıl kullanılır

Kodi’de HBO Nasıl İzlenir

kodi hbo

Seans başlamışken, yukarıdaki resimde gördüğümüz gibi bir arayüz bulacağız. Görüldüğü gibi, arayüzün resmi HBO İspanya arayüzü ile hiçbir ilgisi yok, ancak “Listem” den içeriği görebilir, arama motorunu kullanabilir, kategorileri görebilir vb.

Şahsen, Başarısız olan her şey yüzünden HBO uygulamasını sevmiyorum ve bu durumda her şeyin HBO’nun düzenli olarak gittiği zamanlardan daha hızlı gittiğini hissediyorumbunlar az değil.

Gerçek dedektif

Dolby Digital Plus sesle ‘True Detective’ çalınıyor.

Ayrıca içeriği görüntülemek, film veya dizi, bölüm ve izlemek kadar kolay. Oynatma başladıktan sonra, bu HBO eklentisinde dili ve altyazıları kitaplığımızdan bir filmmiş gibi seçebiliriz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Kodi’de HBO nasıl izlenir ve neden resmi uygulamalarında veya web’de yapmaktan daha iyi olabilir? aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…