Kodi her şey değildir, yalnızca Stremio’da yapabileceğiniz şey bu

Şu anda multimedya sektörünü çevreleyen her şey herkesin ağzında her zamankinden daha fazla. Bunun nedeni büyük ölçüde bu türden çok miktarda içeriği PC, mobil vb. Bunun için Kodi, VLC’de olduğu gibi belirli programları kullanabiliriz, Stremiovb.

Bunlar, bilgisayara yerel olarak yüklediğimiz ancak sırayla hem yerel hem de çevrimiçi içerikle kullanabileceğimiz uygulamalardır. Her iki durumda da burada sahip olduğumuz olanaklar neredeyse sonsuzdur. Sizlere dediğimiz gibi örneğin bugün düzenli olarak tükettiğimiz video içerikleri tavan yaptı. Burada kullandığımız hem ücretli hem de ücretsiz akış platformlarını da dikkate almalıyız.

Netflix’in popülaritesinin bir kısmı burada devreye giriyor, HBO, Amazon Prime Video, YouTube vb. Bunlara, aralarından seçim yapabileceğiniz bu içeriklerin geniş bir kullanılabilirliğine sahip olmak için cihazlarımızın ve ekipmanlarımızın büyük çoğunluğundan erişiyoruz. Aynı doğrultuda, yerel olarak kullanabileceğimiz, ancak içerik akışı için de geçerli olan en yeni tekliflerden birine odaklanacağız. Özellikle Stremio’ya atıfta bulunuyoruz. Kendi adından da anlaşılacağı gibi, ana odağının ne olduğu hakkında bir fikir edinebiliriz.

Birçoğu, Windows bilgisayarımıza yükleyebileceğimiz bu programın işlevselliğini popüler Kodi ve eklentileriyle karşılaştırıyor. Bu halefi XBMC Uzun yıllardır bizimle birlikte ve dünya çapında milyonlarca kişinin güvenini kazandı. Ancak, son zamanlarda görülenlere göre, birçok kişi Stremio’da bir rakip buldu. Bu yüzden burada gerçekleştirebileceğiniz bir dizi eylemden bahsedeceğiz, ancak bunlar yukarıda bahsedilen Kodi değil.

Tüm akış platformlarını tek bir pencerede birleştirin

Bu özel teklifin başarısının ana sırrı, tüm platformları birleştirmemize izin vermesidir. video akışı burada bir hesabımız var. Bu şekilde, tek bir kullanıcı arayüzünden hesaplarımıza ve ilgili videolarına erişebileceğiz. Bununla, aslında elde ettiğimiz şeyin, her teklifin ne olduğunu görmek istediğimizde web sitesini veya müşteriyi değiştirmek zorunda kalmamak, Kodi’de yapamayacağımız bir şey olduğu açıktır.

Stremio arayüzü

Stremio’da video içeriği için küresel arama

Ayrıca, içeriği basit bir şekilde birleştirmekten bahsettiğimizde, onlar için arama sistemini de etkileyen bir şeydir. Bu şekilde kendimizi sonsuz menüler, kütüphaneler ve eklentiler Bir film veya dizi bulmak için. İçinde Stremio ana arayüzü İlgilendiği akış platformlarının tüm başlıklarını ilgilendiren güçlü bir arama motorumuz var.

Benzersiz bir Stremio kullanıcı hesabını özelleştirin

Stremio’yu indirip yükledikten sonra yapmanızı önerdiğimiz ilk şeylerden biri, kendi Kullanıcı hesabı. Bu, erişimimiz olan içerik üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olmamızı, kişiselleştirilmiş bir kitaplık, favoriler vb. oluşturmamızı sağlayacaktır.

stremio kullanıcısı

Yeni içerik için kişiselleştirilmiş bildirim sistemi

Ayrıca burada bulduğumuz ancak Kodi’de kullanamadığımız bir diğer avantaj ise kişiye özel uyarı sistemi. Bu şekilde, piyasaya çıkan yeni sürümlerle ilgili uyarılar alabiliriz. akış platformları, örneğin takip ettiğimiz diziler. Bu, daha iyi bilgi sahibi olmak ve son yayınları tekrar kaçırmamak için bize çok yardımcı olacak.

Eklentiler olmadan başlık bilgilerine sahip olun

Bahsettiğimiz gibi Stremio, mevcut platformlarda bir hesabımız varsa erişebileceğimiz çok sayıda dizi ve filme erişim imkanı sunuyor. Ancak durum böyle olmasa bile, ek tamamlayıcılar veya eklentiler yüklemeden, sergilenen her bir başlık hakkında iyi miktarda ek bilgiye erişme olanağımız var. Özetinizin bir özeti var, IMDB puanıonun kapağı, aktörler ana, vb.; hepsi bir bakışta.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…