Kodi deposu eklentilerini kullanmak neden daha iyidir?

Bilgisayarımıza bir multimedya oynatıcı yüklemeye hazır olduğumuzda, gerçek şu ki, aralarından seçim yapabileceğimiz çok çeşitli var. Dünya çapında en popüler ve kullanılan tekliflerden biri Kodi ve eklentilerihem çok yararlı hem de tartışmalı.

Bu, videolar, sesler, fotoğraflar vb. gibi her türlü multimedya içeriğini oynatmamıza izin veren çok eksiksiz bir programdır. Ayrıca belirli eklemeler veya eklemeler ile basit bir şekilde geliştirebileceğimiz eksiksiz bir multimedya merkezidir. eklentiler ek olarak yüklediğimiz. Ancak bunlar, ücretli videolara ve kanallara ücretsiz olarak erişim sağlayan yasa dışı eklentiler nedeniyle biraz tartışmalı.

Ancak, bu türden %100 yasal olan ve Kodi’yi geliştirmek için kurabileceğimiz ve kullanabileceğimiz başka birçok unsur vardır. Size bir fikir vermek için, bunları İnternet’teki birçok depoda bulabiliriz. Her şeyiyle ve onunla, kendi oyuncusuyla kodi, başlangıçta bize programdaki eklentilerin bir deposunu sunar, böylece ihtiyacımız olduğunda kullanabiliriz. Ayrıca, bunları daha kolay bulabilmemiz için türlerine göre kataloglanmıştır.

Biz onları müzikle ilgili, video, programın görünümü, oyunlar, her türlü kod çözücü vb. Bu nedenle, aşağıda, İnternette dolaşan üçüncü taraflardan başkaları yerine bu Kodi eklentileri deposunu kullanmanın avantajlarından bahsedeceğiz.

Yasadışı Kodi eklentilerinden kaçınıyoruz

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Kodi için yasa dışı olan bazı eklentiler var. Bu nedenle kurulumu ve kullanımı bize bazı problemler yaşatabilir. Bunlar bilgisayarın güvenliği, programın çalışması ve hatta kanunla ilgili sorunlarla ilgili olabilir.

Ve bunlar, yasa dışı olarak dünyanın her yerinden ücretli içeriğe erişim sağlıyor; bu, açıkça ihlaldir. telif hakkı bunların. Bu, yerel Kodi deposunu kullanarak kaçındığımız bir şeydir.

Bilgisayara herhangi bir virüs yüklemiyoruz

Tüm bu saydıklarımıza ek olarak, programın kendisinin önerdiği tamamlayıcıları kullanarak, risklerden kaçındığımızı ekleyebiliriz. virüs. Bununla size söylemek istediğimiz şey, içinde bulduğumuz bu eklentilerden bazılarının internet, casusluk işlevlerine sahiptir ve bu nedenle kötü amaçlı yazılım olarak kabul edilir. Bu, özellikle orijinal geliştiricileri tarafından zaten terk edilmiş, ancak yine de kullanıcılar tarafından kullanılabilen eklentilerde belirgindir. netizenler.

Depo kategorileri, her bir eklentinin kullanımını tanımlar

Aşağıda gösterilen kategoriler hakkında sizinle daha önce konuşmuştuk. programı, çok olan. Bu, bilgisayarda yalnızca gerçekten ihtiyacımız olanı bulmamızı ve yüklememizi sağlayacaktır. Bilgisayara yüklü çok sayıda gereksiz öğe eklediğimiz diğer üçüncü taraf depolarında olanların aksine.

eklenti kodu

Tüm bunlara bir göz atmak için söyle kategoriler, Kodi’yi önce geleneksel şekilde açıyoruz. Ardından, ekranda görünmesi için Eklentiler / Depodan Yükle’ye gidiyoruz.

Yüklemeden önce her birinin bir açıklaması var

Ancak hepsi bu kadar değil, aynı zamanda ilgili kategoriye erişmek ve onu listeye eklemeden önce ihtiyacımız olan bir öğeyi seçmek. programı bu nedenle, sayesinde gerçekten ne hakkında olduğunu görebileceğiz. tanım bulduk. Başkalarından eklentiler yüklediğimizde bu her zaman olmaz, bazen bu eklentinin gerçekte ne yaptığından bile emin olamayız.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…