Kodi 19 Matrix’e güncelleme yaptıysanız bu eklentileri kullanamazsınız.

Sadece birkaç gün önce popüler Kodi medya oynatıcısının yeni sürümü yayınlandı, özellikle bahsettiğimiz Kodi 19 Matrisi. Ancak bu lansman, daha öncekilerle geçmişte yaşananların aksine büyük tartışmalara neden oldu. Bütün bunlar, buradaki eklentilerin çalışmasıyla verilir.

Birçoğunuzun zaten bildiği gibi, eklentiler veya kodi eklentileri yeni işlevler eklemek için programa yüklenen küçük eklentilerdir. Her türden var, bazıları ücretli içeriğe yasa dışı erişim sağladıkları için yasa dışı. Her şeyiyle ve onunla birlikte, programın cazibe merkezlerinden biridir. Ancak dediğimiz gibi, bunlar Kodi 19 Matrix’in gelişinden sonra çok fazla tartışma yarattı.

Neden bazı eklentiler Kodi 19 Matrix’te çalışmıyor?

Bazı Kodi eklentilerinin sorunlara neden olmasının ana nedeni basittir, uzun süredir fark edilen bir şeydir. Programın önceki sürümlerinde sorunsuz çalışıyorlardı, ancak 19’da çalışmıyor, bu basit. Daha önce açıklandığı gibi, programın geliştirme ekibi Python 2.7 ile piton 3 uygulamada

Bu nedenle, önceki sürümle oluşturulan eklentiler piton, şimdi Kodi 19 Matrix’te çalışmıyorlar. Aslında, Kodi 19 Matrix’in ilk beta sürümlerinde, eklenti geliştiricilerine projelerini güncellemeleri için önceden bilgi verilmişti. Bütün bunlar, bazılarının başına gelenler olmasın ve Python 3 ile çalışabilsinler diye. Bu, birçok kişinin yaptığı bir şeydir, ancak yeni Kodi ile çalışmak için güncelleme yapmayan başkaları da olmuştur. Bu, özellikle almayanlarda belirgin olan bir şeydir. güncellemeler.

Kodi eklentileriyle ilgili sorunları düzeltin

Bu nedenle, birçok İnternet forumunda ve web sitesinde kullanıcılar, programı güncelledikten sonra bazı eklentilerinin çalışmadığından şikayet etmektedir. Bu, tahmin edebileceğiniz gibi, birçokları için, özellikle de bu unsurları yoğun bir şekilde kullananlar için zor bir gerilemedir.

Kodi Eklentileri

Size yorumladığımız tüm bunlardan dolayı, en azından çözüme kadar geliştirici eklenti güncellemesinden, benzer ve güncellenmiş başka bir alternatif aramak olabilir. Ancak bunun da mümkün olmaması durumunda, birçok kişinin yaptığı şey geri adım atmak ve Kodi’nin önceki sürümünü yeniden yüklemek. Bu nedenle Kodi 18 Leia’yı tekrar kurmak için bu bağlantıdan yapabiliriz.

Kodi 19 Matrix’te çalışmayan en popüler eklentilerden bazıları

Bu nedenle, aşağıda şu anda Kodi 19 Matrix’te çalışmayan bu eklentilerden bazılarını adlandıracağız. Evet, bunun nedenini bildiğimizde, önümüzdeki günlerde veya haftalarda geliştiriciler onları güncelleyin ve zaten yeni Kodi’de çalışıyorlar.

  • Exodus: Bu, çok sayıda içeriğe erişim sağlayan programın en popüler eklentilerinden biridir. video akışıtelevizyon kanalları ve radyo istasyonlarına ek olarak.
  • Sihirli Ejderha – Bu, Kodi 19 Matrix üzerinde çalışmayı durduran popüler bir program eklentisi olduğundan, öncekine benzer başka bir durumdur. Bu, sinemaya, radyo istasyonlarına erişim sağlar, spor kanallarıvb.
  • Mürettebat: emin olun en çok hayran filmler Ayrıca henüz Python 3’e güncellenmemiş bu diğer eklentinin de farkındalar.
  • Rising Tides: Burada çalışmayı durduran ve aşağıdakilere odaklanan en popüler eklentilerden birini buluyoruz. spor yayınları.
  • Tempest: Aynı şekilde, dizi ve film severler de Tempest’i Kodi 19 Matrix’te kullanmaya çalışırken kesinlikle hayal kırıklığına uğradılar.
  • Blue Crystal: Bu, çalışmayı durduran ve çok sayıda spor etkinliğine erişim sağlayan bir eklentidir.

Kodi 19 Matrix’e yükselttikten sonra diğer eklentilerle ilgili sorun yaşadınız mı?

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…