Kobe Bryant: Bunlar en çok satan 5 spor ayakkabı

Kobe Bryant’ın efsanesi, ölümünün üzerinden bir yıldan fazla süre geçmesine rağmen büyümeye devam ediyor. Hayranları onu özlemeye devam ediyor.

Kariyeri boyunca takipçileri onun Nike, Reebok ve Adidas tarafından yaratılan en iyi spor ayakkabılarına sahip oldu. Ölümünden sonra çok az şey değişti: Daha da fazlası, satışların katlandığı söylenebilir.

bu hikaye anlatır Kobe, başlangıçta 2002 yılına kadar Adidas ile anlaştı. Yıldız, Alman markasıyla yenilemek istemedi ve o zamandan beri istediği gibi tedarikçilerini değiştiriyor. Bahsedilen üreticilerin yanı sıra Converse ayakkabılarını da kullandı.

Burada size özel StockX portalının hesaplarına göre en çok satan beş ayakkabıyı sunuyoruz.

Kobe Bryant’ın ayakkabılarından en sevdiğiniz model hangisi?

Jordan 9 Retro Kobe Bryant PE

Kobe Bryant

2016 yılında piyasaya sürüldü, mağazada en popüler olanlardır. Baskın renk beyazdır, ancak aynı zamanda Lakers’ın kanonlarını takip eden mor detaylara ve altın renkli Air Jordan logosuna sahiptir.

Reebok Cevap IV Kobe Bryant PE

Kobe Bryant

Reebok modeli, StockX mağazasında en çok satanlardan biridir. Ana renk gri karışımı ile mor, üst kısmı opak beyaz kaplar. Bu spor ayakkabılar Şubat 2018’de piyasaya sürüldü.

Adidas Crazy 97 EQT Kobe Bryant 1997 Slam

Kobe Bryant

Kobe Bryant’ın ilk özel ayakkabılarından biri olan ana rengi mor. Yıldızın Lakers ile çıktığı ilklerde giydiği 8 numarayı kullanması dikkat çekiyor. Daha sonra 24 sayısını kullandığını hatırlayalım.

Nike Air Zoom Flight 96 Kobe Bryant

Kobe Bryant

Bu model, yıldıza saygı duruşunda bulunan retro bir tarza sahiptir. Baskın rengi beyaz, altın ve mordur. Ayrıca ona özgürlük havası veren küçük renkli kıvılcımlara sahiptir.

Nike Hyperdunk 08 Kobe Bryant Yılan Havuzu

Kobe Bryant

Belki de en çarpıcı renkleri nedeniyle beşi arasında en havalı olanlardır. Lakers’ı ima eden mor renkte Nike Swoosh ile altın baskındır. Çıkış tarihi Kasım 2008 idi.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…