Klavyenizi yenileyin, kablosuz modeller bugün indirimde

Bilgisayarınızla kullandığınız klavyenin zaten özellikle eski olması ve bu nedenle olması gerektiği gibi çalışmaması mümkündür. Bir yenileme taahhüdünde bulunmanız gerekiyorsa, bunun için dikkate almanız gereken satın alma seçeneklerini size gösteriyoruz. Bunlar kablosuz klavyeler indirimde hangileri tavsiye edilir.

Gösterdiğimiz modeller, mevcut ihtiyaçlara mükemmel şekilde uyan modellerdir, çünkü herhangi bir kablo kullanmıyorlar bilgisayarlarla bağlantı kurmak için. Bunu başarmak için radyo frekansı gibi kablosuz teknolojileri kullanırlar ve kendi adaptörlerine sahiptirler. USB bağlantı Böylece kullanım herhangi bir sorun yaratmaz. Ek olarak, mevcut işletim sistemlerinde herhangi bir zorluk yaşamayacağınız için uyumluluk mükemmeldir, örneğin Windows ve macOS.

Bu kablosuz klavyelerin indirimde olduğu şeyler

Önemli olanlardan biri, seçilen tüm modellerin bir fare, harici veya entegre, bu nedenle kullanışlılığı maksimumdur. Ek olarak, hiçbirinde «ñ» tuşu eksik değildir, bu da onların mükemmel oldukları anlamına gelir. bulunan çıkartma kullanımına başvurmaktan kaçınmak için her zaman arzu edilen şey. Kurulum söz konusu olduğunda, iki dakikadan daha kısa bir sürede aksesuara bilgisayarınızda mükemmel bir şekilde erişebileceksiniz.

Kablosuz klavye kullanımda

Şu an indirimde olan kaliteli modeller

Bu, yapmanız gerektiğine inandığımız kaliteli klavyelerin listesidir. Kontrol Bilgisayarınız için kaliteli ve mükemmel uyumluluğa sahip yeni bir aksesuar arıyorsanız.

Logitech MK850

Şiddetle tavsiye edilen bir satın alma seçeneği çünkü ergonomi, siyah renkte ve uyumluluk bölümünde bitmiş bu setin güçlü noktalarından biri olduğu için size herhangi bir sorun yaşatmayacak. İndiriminiz %29’dur.

Logitech MK850 klavye

Ziva’ya güven

Bu ürünün genellikle Amazon’da sahip olduğu fiyata göre %20’lik bir tasarruf ile öne çıkan özelliklerinden biri de çok sayıda işlev düğmesine sahip olması onu oldukça kullanışlı kılıyor.

Güven Ziva Klavye

Xiaomi Kablosuz Klavye

Siyah renkte ve bu tip aksesuarları kullanmak için aradığınız her şeyle birlikte, mevcut indirim %30 olduğu için indirimdeki dikkate alınması gereken kablosuz klavyelerden biridir. Çalışması her şekilde kusursuz.

Xiaomi Kablosuz Klavye

Microsoft Kablosuz Masaüstü 200

Estetik olarak kusursuz bir üründür, klavyeyi kullanırken yorulmamanızı sağlayan kullanışlı bilek desteği vardır. Radyo frekansı teknolojisini kullanır ve eksiksiz bir modeldir. Şu anda satın aldığınızda %10 tasarruf ediyorsunuz, ki bu hiç de fena değil.

Microsoft Kablosuz Masaüstü 200 Klavye

Logitech K400 Plus

Bu, satışta değer vermeniz gereken kablosuz klavyelerden biridir. Bir yandan göze çarpan farenin kullanımı için yanal bir touchpad içerirler ve ayrıca şu anda bu modele %40 indirimle sahip olabilirsiniz. Tasarımı mükemmel ve beyaz rengi onu oldukça farklı bir aksesuar yapıyor.

Logitech K400 Plus Klavye

Klavyenizi yenileyin, bugün satışta olan kablosuz modeller girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…