‘Kitty Letter’: ‘Exploding Kittens’ın yaratıcıları, ‘Pasapalabra’ ve ‘Clash Royale’ı karıştıran yeni bir ücretsiz mobil oyun piyasaya sürüyor

Yulaf ezmesi, yalnızca uluslararası ünü birden fazla dilde (bizimki dahil) yayınlanmasına yol açan muhteşem bir web çizgi romanının değil, aynı zamanda oldukça başarılı olan birkaç oyunun yaratıcısıdır. En sonuncusu ‘Throw Throw Burrito’dur, ancak hepsinden en ünlüsü eğlenceli kart oyunu ‘Patlayan Yavru Kediler’dir. Bağımlılık yapıcı olduğu kadar basit, hızlı oyunlar için ideal ve absürt kedilerin görüntüleri ile dolup taşan bir oyun yazarına aittir.

Şimdi Yulaf Ezmesi takipçilerine bir hediye vermeye karar verdi ve Matt Wood (kedi keşif başlığı ‘Little Kitty, Big City’nin yaratıcısı, hala fırında) ile birlikte gelişti. «Düşmanları olan kelimeler» olarak nitelendirdikleri ücretsiz bir mobil oyunve bu, ‘Scrabble’ ve tarzdan türetilen oyunların bir tür karışımı olarak çalışır. kule savunması ‘Clash Royale’ gibi.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/51/ec/73/602524843bef07a3a6/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/29/51/23/602524804bd22f836f/orijinal/kitty-letter-trailer.jpeg»}

Kelimelerle kediler nasıl başlatılır

Amaç çok basit: Bölgenizi, sizi bekleyen kedilerden oluşan ekiplerle koruyun. oyunun verdiği beş harften kelimeler oluşturarak olası bir kesin ölüme gönderilirler.. Bu beş harf, ikiden fazla karakterden oluşan bir veya daha fazla kelimeyle düzenlenmelidir, beşini de kullanmayı başarırsanız fazladan. Tabii şu an için bu kelimelerin İngilizce olması için idare etmeniz gerekecek.

Oyunun basit başlangıç ​​konseptini ifade etmenize izin veren birkaç modu vardır. Tabii ki, tek oyunculu tarafta, sizi öldürmeye çalışan sonsuz kedi sürülerine mümkün olduğunca uzun süre dayanmanız gereken sonsuz süreli bir Arcade Modu var. Özellikle Yulaf Ezmesi hayranıysanız, Öykü Modu daha orijinaldir: Temel mekaniklere dayanan mini oyunlar ve sınavlarla dolu 13 açılabilir bölümve esasen yazar tarafından uzun bir etkileşimli web çizgi romanı olan.

Patlayan Yavru Kediler, Yulaf Ezmesi kediler, mektuplar ve kitle fonlaması ile internete giriyor

Çok oyunculu belki de oyunun gerçek özüdür. Oyunlar bu amaçla oluşturulmuş odalarda bir arkadaşınıza karşı veya internet üzerinden bir yabancıya karşı oynanabilir. İkinci seçeneği denedik ve tabii ki anadili muhtemelen İngilizce olan yabancılardan birkaç dayak yedik: bağlantı hızlı ve sorunsuzdu.

Kelime dağarcığınız orta düzeydeyse ya da rakibiniz sizinle aynı seviyedeyse sizin için pek uygun olmayabilecek dilin sıkıntısını bir kenara bırakırsak, ‘Kitty Letter’ hızlı ve çılgın bir oyundur, anlık oyunlar için idealdir. . Teklifle ilgili en iyi şey (tabii ki özgür olmasının yanı sıra), harika Hikaye Modu.aşırı dozda şişkin kediler ve psikotik bir jest ile saf yulaf ezmesi savurganlığı.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ‘Kitty Letter’: ‘Exploding Kittens’ın yaratıcıları, ‘Pasapalabra’ ve ‘Clash Royale’ı karıştıran yeni bir ücretsiz mobil oyun piyasaya sürüyor aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…