Kindle'ın rakibi Kobo Clara HD, Worten'deki minimum fiyatıyla

Kindle’ın rakibi Kobo Clara HD, Worten’deki minimum fiyatıyla

Bir elektronik kitap satın almayı düşünüyorsanız ve Amazon’un Kindle’ları sizi hiç ikna etmiyorsa, alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri şudur: Kobo Clara HD. Peki, Cyber ​​​​Monday için Worten çevrimiçi mağazasında minimum fiyattan almak için mükemmel bir tekliften nasıl yararlanacağınızı gösteriyoruz.

Bu ürün hakkında konuşmanız gereken şeylerden biri, elektronik mürekkepli ekrana sahip olmasıdır. 6 inç (300 dpi çözünürlükte). Bu, ihtiyaçlarınıza mükemmel uyum sağlayan farklı boyutlardaki kitapların harflerini görmek için yeterli alan sağlar ve ayrıca boyutları olduğundan cihazı bir yerden diğerine taşırken sorun yaşamamanızı sağlar. 110 x 159,6 x 8,35 milimetre. Bu arada, bu cihazın ağırlığı sadece 166 gramAmazon’un Kindle Paperwhite’ını çok daha hafif hale getiriyor.

Kobo Clara HD eOkuyucu ekranı

Bu elektronik kitapla kullanmak istediğiniz herhangi bir kapağı mükemmel bir şekilde tahmin etmesini sağlayan yüksek kaliteli siyah plastik kaplama ile Kobo Clara HD’de bulacağınız iyi özellikler arasında mükemmel özerklik sunması da vardır. %100 pili ile cihazı aşağıdaki gibi kullanabileceksiniz. birkaç hafta (ve bu, günde bir veya iki saat okuma alışkanlığına sahip olmaktır). Bu arada, yükleme işlemi en basit olanıdır ve özellikle uzun değildir, bir arayüz kullanması çok olumlu bir ayrıntıya sahiptir. USB bu da orijinalini oldukça kolay unutmanız durumunda yeni bir kablo bulmanızı sağlar.

Kobo Clara HD için teklif

Şu anda Worten’de bu cihazı %22 indirimle satın almanızı sağlayan mükemmel bir teklif var. Bu, 139,99 Euro ödemek yerine sadece harcamanız gerektiği anlamına gelir. Evde bulundurmak için 109 € (ve nakliye masrafları için hiçbir şey eklemeden). Ayrıca, çevrimiçi mağazada, satın almaya karar vermeniz durumunda, örneğin bir aylık Flex sigorta hediyesi bu size huzur verir. Ayrıca, içinde bulunan tabletler için çeşitli aksesuarlarda yüzde yirmi ek indirim alırsınız. Belirttiğimiz her şey sizi ikna ederse, satın almak için kullanmanız gereken bağlantıyı size bırakıyoruz:

Biraz daha olumlu şeyler

Birincisi, cihaz tarafından sunulan depolama kapasitesi ile ilgilidir, çünkü 8GB. Bu şekilde, içinde saklanan yüzlerce e-Kitabı taşıyabilirsiniz, böylece kendinizi içinde bulunduğunuz ruh durumuna bağlı olarak her zaman okuyacak bir şeyiniz olur. Ayrıca bağlantı özelliği de var Wifi, bu, eğlenmek dışında yeni bir şeyiniz kalmadığında İnternet’e erişebileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, bunun oldukça eksiksiz bir cihaz olduğu açıktır.

Kobo Clara HD'nin Tarafı

Ek olarak, örneğin olduğu kadar olumlu işlevlere sahip olduğunu belirtmek önemlidir. Konfor Işığı Bu, okumaya başlayabileceğiniz farklı durumlarda ışığın tonunu ve parlaklığını ihtiyacınız olan şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, onun farklı dosya formatlarıyla uyumluluk çok geniş, ePub gibi eylemlerin eksikliğine gidin; PDF; MOBI; txt; ve hatta JPEG ve PNG.

Worten’deki minimum fiyatıyla Kindle’ın rakibi olan The Kobo Clara HD girişi Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…