Kindle Paperwhite Signature Edition’ı test ettik: Bu okuyucu buna değer mi?

Bu sefer Amazon, özellikleriyle bizi hoş bir şekilde şaşırttı. Kindle Paperwhite İmza Sürümü. Her yönden okumayı kolaylaştıran özelliklerle dolu bir e-Kitap. Ve bu vesileyle, şirket, kullanıcıların ihtiyaçlarını düşünerek selefinin üstesinden gelmek istedi.

İçindekiler dizini

En yeni ve gelişmiş sürümlerinden biri olarak, yapılması şaşırtıcı değildir. özelliklerine çok fazla vurgu. Ve bu yeni modelin performans, özerklik ve hatta bir kitap kataloğu ile övünmesidir.

Sunduğu şey küçük bir şey değil. Bu e-kitapla ilgileniyorsanız, okumaya devam edin. Aşağıda, onu almaya değer olmasının 5 ana nedenini gözden geçiriyoruz.

Tasarım ve ergonomi

Amazon, bu sefer bize taşımaya yetecek kadar kompakt, ancak okumayı kolaylaştıracak kadar geniş bir e-Okuyucu getirmeyi başardı.

174 x 125 x 8,1 mm boyutlarında ve sadece 207 gram ağırlığında bir cihazdan bahsediyoruz. 6,8 inç parlama önleyici e-mürekkep ekran.

Önceki modele kıyasla azaltılmış sınırları sayesinde artık okumak için daha fazla alanınız olacak. Bu, Kindle Paperwhite Signature Edition alanının önemli ölçüde optimize edilmesi anlamına gelir. Aynı şekilde, panelinde, kendimizi ne tür bir ortamda bulduğumuza bağlı olarak parlaklığı otomatik olarak modüle etmeye yardımcı olan ışık algılama sensörleri bulunur.

Aynı şekilde, farklı ekran tonları arasından seçim yapabilirsiniz, beyaz veya sıcak kehribar rengi bir ışık olabilir. Ayrıca, istediğiniz zaman bir tondan diğerine geçecek şekilde programlama seçeneğine de sahip olacaksınız.

Tükenmeyen bir kütüphane

Bu yeni sürüm için Amazon, depolama kısmına çok önem verdi. Kindle Paperwhite Signature Edition’da 32 GB alan var, en temel sürümdeki 8 GB ile karşılaştırıldığında, büyük bir gelişmedir.

Yakın zamanda piyasaya sürülen Kindle’ın yeni arayüzü, daha basit ve daha sezgisel bir gezinme sağlamak için başka bazı yeni özellikler de ekledi.

Artık içeriği sıralamak için yeni filtrelerimiz ve seçeneklerimiz bu şekilde, ayrıca koleksiyonlara yeni bir bakışveya daha dinamik ve etkileşimli bir kaydırma çubuğu.

iOS ve Android cihazlarla konfigürasyon ve senkronizasyona gelince, artık eskisinden daha kolay olduğu söylenebilir.

Özerklik

Bu model için sunulan enerji seviyesindeki iyileştirmeler sayesinde, Amazon bize saatler veya günler değil, haftalarca eğlence garantisi veriyor. Spesifik olarak, üreticiye göre, hakkında konuşuyorduk cihazın orta düzeyde kullanımıyla 10 haftaya kadar özerklik.

En çarpıcı olan şey, aynı zamanda bir Qi kablosuz şarj sistemine sahip olmasıdır; bu, satın alma ile birlikte gelmese de, deneyimi geliştirmek için bir tane almaya değer. Her durumda, USB-C kablosu üzerinden klasik şarj yöntemini de tercih edebiliriz. Yaklaşık 2,5 saat içinde tam şarj olabiliriz.

Kindle Paperwhite İmza Sürümü: Fikir

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition’ı edinmenin ana avantajlarından biri, kapsamlı kitap kataloğudur. Ve bu, özel Kindle başlıklarını bulabilmenin yanı sıra, yüzlerce kitap arasından klasik isimlere ulaşabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki Prime üyesi iseniz Prime Reading ile e-kitaplar, dergiler ve daha pek çok kitaba erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kindle Unlimited üyesiyseniz, milyonlarca kitap ve binlerce sesli kitap hizmetinizde olacaktır.

Kindle Unlimited’ı burada deneyin

Genel olarak, eOkuyucular uzun süre dayanacak şekilde yapılmış cihazlardır. Bu durumuda Kindle Paperwhite İmza Sürümü, oldukça gelişmiş bir cihaz olduğundan sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olabilirsiniz.

Kindle Paperwhite İmza Sürümü (32GB) Tanıtımı |...

Kindle Paperwhite İmza Sürümü (32GB) Tanıtımı |…

  • Signature Edition ile e-okuyucunuzdan en iyi şekilde yararlanın: Yeni Kindle Paperwhite, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir, ayrıca kablosuz şarj, hafif…
  • Okumak için tasarlandı: Azaltılmış kenarlık tasarımı ve 300 dpi ekran, baskılı kağıt gibi, en altında bile yansıma olmadan…

Fiyatı şu anda 190 € civarında, gördüğümüz tüm özellikler göz önüne alındığında hiç de fena değil. Ek olarak, okumayı sevenler için iyi bir yatırım olur.

Yeni Kindle Paperwhite (8GB) |  Şimdi 6.8' ekran ve...

Yeni Kindle Paperwhite (8GB) | Şimdi 6.8″ ekran ve…

  • Yeni Kindle Paperwhite: Şimdi 6,8″ ekran, azaltılmış kenarlıklar, ayarlanabilir sıcak ışık, 10 haftaya kadar özerklik ve…
  • Okumak için tasarlandı: Azaltılmış kenarlık tasarımı ve 300 dpi ekran, baskılı kağıt gibi, en altında bile yansıma olmadan…

Leave a Reply