Kindle Paperwhite, Amazon’da şimdiye kadarki en düşük fiyatına düşüyor

Amazon geçtiğimiz Salı günü duyurdu yeni Kindle Paperwhites 2021. Bu iki yeni model, USB C bağlantısı, aynı alanda daha büyük bir ekran, aydınlatmadaki iyileştirmeler veya kullanımı daha kolay olan yeni modeller gibi mevcut modellere göre çok sayıda iyileştirme içeriyor. Tüm bunlar sizin için önemli değilse, şimdi önceki Kindle’ı almak için ideal bir zaman, çünkü Amazon bu hafta Önceki Kindle Paperwhitehem de temel model.

Kindle Paperwhite

Yeni 2021 Kindle Paperwhite 27 Ekim’de satışa çıkacak. Satın almamıza bir aydan fazla zaman kaldı, ancak satın alma seçeneğiniz var. tarihsel minimum fiyatı için önceki model. şöyle bir ekranı var 6 inç ile 300 dpi çözünürlük, ve sahip IPX8 suya dayanıklılık havuzda, jakuzide ve hatta plajda kullanabilmek için. Tatlı suda 2 metre derinlikte 60 dakika, tuzlu suda 3 dakika 23 santimetre dayandığı belgelenmiştir.

Bu model aynı zamanda yenisi ile aynı depolama seçeneklerine sahiptir. 8 veya 32GB, her ikisi de şu anda indirimli. 32 GB, birçok dergiyi veya çizgi romanı yerel olarak depoluyorsak ve Amazon bulutunda bir İnternet bağlantısına bağlı olmak istemiyorsak idealdir. Ayrıca sürümler arasında seçim yapabiliriz reklamlı veya reklamsızreklamsız sürümlerin yalnızca 10 avro daha pahalı olduğu yerlerde.

Bu modelin pili, 10 haftaya kadar kullanım süresi sunan yeni modele kıyasla haftalarca dayanıyor. Ancak, fazlasıyla yeterli bir süre. Dahili bir ışığı vardır, bu yüzden çevremizdekileri rahatsız etmeden geceleri rahatça okumak için kullanabiliriz. bağlantı mikro USBçünkü USB C bu yılki modele ilk kez entegre edilmiştir.

Yeni modellerde olduğu gibi, onları satın alırken bir promosyon var, burada 23,97 Euro değerinde üç ay ücretsiz Kindle Unlimited alıyoruz ve bu da milyonlarca ücretsiz e-kitaba erişmemizi sağlıyor. Üç ay sonra aboneliği sorunsuz bir şekilde iptal edebiliyoruz, ayrıca ayda 9,99 Euro’ya yenileyebiliyoruz.

Üzerine yeni bir kapak koymak isterseniz, tüm zamanların en düşük fiyatına da düşürülürler. Örneğin, deri olanın fiyatı 29,99 Euro iken, kumaş olanın fiyatı 23,99 Euro’ya üç renkte mevcuttur.

Tutuşmak

Mevcut en ucuz Kindle modeli, Mart 2020’de piyasaya sürülen Yerleşik Işıklı Kindle’dır. e-kitap Elektronik mürekkep dünyasına oldukça uygun bir fiyata girmek için idealdir. ekran aynı zamanda 6 inçancak Paperwhite’den daha az çözünürlüğe sahip, aşağı gidiyor 167 dpi.

Normalde 89,99 Euro’ya mal oluyor, ancak onu şuraya alabiliriz: €74.99. Paperwhite’ın aksine en düşük fiyatı değil, ama yine de çok iyi. Bu model beyaz veya siyah renklerde mevcuttur ve ayrıca üç aylık ücretsiz Kindle Unlimited içerir.

Kindle Paperwhite, Amazon’daki en düşük tarihsel fiyatına düşerek ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…