Kimse bilmeden bir WhatsApp grubundan nasıl çıkılır

Hiç şüphe yok ki WhatsApp şu an en popüler araçlardan biri ve her akıllı telefonda önemli bir uygulama çünkü tüm tanıdıklarımız ve akrabalarımızla hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilmemizi sağlıyor.

Ancak, WhatsApp kullanırken her şey mutluluk değildir. Hayır, her gün daha fazla ortaya çıkan dolandırıcılıklardan bahsediyoruz, ancak diğer küçük sorun türlerinden bahsediyoruz. Bazen WhatsApp’ı kullanmak, her gün aldığımız mesajların sayısı nedeniyle bunaltıcı olabilir. özellikle de birçok grupta olan insanlardan biriysek.

Daha fazla bilgi: WhatsApp 2021’de ücretsiz olarak nasıl indirilir ve en son sürüme nasıl güncellenir?

Peki size WhatsApp grubundan kimsenin haberi olmadan nasıl ayrılacağınızı söylesek?

Kimse bilmeden bir WhatsApp grubundan nasıl çıkılır

Böylece kimse bilmeden bir WhatsApp grubundan “ayrılabilir”

WhatsApp grubundan ayrılmak kolay değil. Uygulama bizim için zorlaştırdığı için değil, o kadar, sadece basit bir düğme vermeniz yeterli, ama ayrılmamızın diğer üyelerde tetikleyebileceği tepki nedeniyle.

Bir WhatsApp grubundan ayrılmanın doğru yolunun doğruyu söylemek olduğunu düşünsek de gerçek şu ki; çoğu zaman kimsenin haberi olmadan o gruptan çıkmak isteriz.

Hepinizin bildiği gibi, bir WhatsApp grubundan ayrıldığınızda şöyle bir mesaj çıkıyor: “Carlos gruptan ayrıldı”. Bu tabii ki geri kalan üyeler arasında biraz rahatsızlık yaratabilir, özellikle de herhangi bir uyarıda bulunmadan ayrıldıysak. Böylece, Bir gruptan iz bırakmadan nasıl çıkılır?

Pekala, bugün size bunu yapmanın yolunu sunuyoruz. Aslında gruptan ayrılmayacak olsak da, etkisi pratik olarak aynıdır hatta daha da iyisi, kimse konuşmanın sohbetini “bıraktığımızı” öğrenmeyecek.

ninja

Bu küçük öğreticiyi takiben, bir ninja gibi hissedeceğiz

  • Elbette yapacağımız ilk şey, Android veya iOS telefonumuzda WhatsApp uygulamasını başlatmak. Hangi akıllı telefona sahip olduğumuz umurumuzda değil çünkü her iki işletim sisteminde de yapılabilir.

  • Ardından “ayrılmak” istediğimiz grup sohbetini seçip bilgilere tıklıyoruz. Burada sadece seçeneği seçmeniz gerekiyor “Konuşmayı bir yıl boyunca sessize al”.

  • Bu yapıldıktan sonra, bu sohbetin bildirimlerini devre dışı bırakırız. Son olarak ve belki de en önemlisi arşivlenecekseçtiğimiz grubun üzerine basılı tutup o seçeneği işaretliyoruz.

Bununla birçok şeyi başarmış olacağız. Her şeyden önce, grubu arşivledikten sonra artık WhatsApp’ta veya en son konuşmalarda görünmeyecek. Elbette bu gruba ilişkin herhangi bir bildirim veya bildirim almayacağız. Son olarak, bu karardan pişman olursak, bu grubun herhangi bir üyesinden bizi geri kabul etmesi için bir iyilik istemek zorunda kalmayacağız, ama sadece arşiv seçeneğini geri al. Ve tüm bunlar kimsenin hiçbir şey bilmeden.

WhatsApp, arkadaşlarımızla ve ortağımızla konuşmamıza izin vermenin yanı sıra harika bir üretkenlik aracıdır. bir işletmeye veya şirkete sahip olmamız durumunda bize birçok ilginç kullanım sağlar. Nasıl? WhatsApp Business uygulaması sayesinde, akıllı telefonunuzu boş zamanlarınızda kullanmanın yanı sıra profesyonelce de kullanıyorsanız gereklidir.

Daha fazla bilgi: WhatsApp Business: nedir ve işinizi geliştirmek için nasıl kullanılır?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bir WhatsApp grubundan kimsenin haberi olmadan nasıl çıkılır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…