Kayıt olmadan ücretsiz dizi ve filmlerin keyfini çıkarmak için Kodi’de Pluto TV nasıl izlenir

Pluto TV, özel HD kanallarıyla birkaç ay önce İspanya’ya geldi. dizi, film, spor ve daha fazlasını izleyin, hepsi ücretsiz ve kayıt olmanıza bile gerek yok. Pluto TV’nin Apple TV, Android TV, iOS ve Android için uygulamaları olsa da, onu kendi tercih ettiğiniz medya merkezinize entegre etmekle daha çok ilgilenebilirsiniz.

Bu multimedya merkezi popüler Kodi ise, o zaman Pluto TV’nin kendi eklentisi var böylece Kodi’yi hangi cihazda veya işletim sisteminde kullanırsanız kullanın, içeriğin keyfini doğrudan oradan çıkarabilirsiniz.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/0a/eb/72/5f9af7e93bef07cd43/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3a/2f/82/5f8049254bd22f5c56/orijinal/mini-xtk-pluto-tv.jpeg»}

Kodi’ye Pluto TV Eklentisi Nasıl Kurulur

Pluto TV eklentisi, kredisine uzun bir Kodi eklentisi listesi olan bir yaratıcı olan Lunatixz’in eseridir. Kurulumu çok basittir çünkü resmi Kodi depolarındabu yüzden çok fazla şey yapmanıza gerek yok.

Kodi Video Eklentilerini Yükleyin

  • Kodi’nin başlangıcından seçin Eklentiler soldaki yan menüde.
  • sonra seçin İndirmek.
  • Seçmek video eklentileri.
  • “P” ye ulaşana kadar listede ilerleyin ve tıklayın. Plüton.TV:

Plüton Tv

Seçtiğinizde eklenti açıklamasını, ekran görüntülerini ve boyutunu göreceksiniz. “Bağımlılıklar”a tıklarsanız, eklentinin çalışması için gerekli birçok şeyi göreceksiniz, ancak sadece tıklayın Düzenlemek her şeyin otomatik olarak yüklenmesi için.

Pluto TV Kodi'yi yükleyin

Kodi, işlem sırasında diğer tamamlayıcı eklentileri yüklemek için sizden izin isteyebilir ve her zaman evet demelisiniz. İlave olarak canlı Pluto TV içeriğine erişmeye çalışırken başka eklentiler yüklemeniz istenebilir.

Plüton Tv Şovları

Bu eklenti ile her tür Pluto TV içeriğine erişebilirsiniz ve özellikle Linux kullanıyorsanız ve doğrudan tarayıcıdan Pluto TV ile oynatma sorunları yaşıyorsanız, oldukça iyi çalışır, Kodi ile video oynatma çok daha yumuşaktır.

Plüton Tv Televizyon

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Kayıt olmadan ücretsiz dizi ve filmlerin keyfini çıkarmak için Kodi’de Pluto TV nasıl izlenir aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…