Katılın ve ücretsiz bir PlayStation 5 kazanın: PS5’inize hangi oyunları yükleyeceğinizi bize söylemeniz yeterli

PS5 satın almak isteyip de henüz başaramayanlardan mısınız? Bu ilk birkaç ayda PlayStation 5 almak zorlaşıyor, ancak Xataka size şunları yapma fırsatı veriyor: ücretsiz bir ps5 kazanın. Onunla ne oynayacağını hayal edebiliyor musun? Pekala, sadece hayal etmeyin, bize anlatın, çünkü bunu yapmanın bir ödülü olabilir.

Ücretsiz bir PS5 nasıl kazanılır

Ücretsiz bir PlayStation 5 kazanmayı seçmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey YouTube’da bu üç işlemi tamamlayın:

  1. YouTube’daki Xataka TV kanalımıza abone olun (kırmızı «ABONE OL» düğmesine tıklayın).
  2. zili çal Videolarımızı kaçırmamak için kırmızı “ABONE OL” butonunun hemen yanında.
  3. PS5’inize hangi oyunları yükleyeceğinizi açıklayan bu YouTube videosuna bir yorum bırakın.

Gördüğünüz gibi, çok kolay ve hızlı, bu yüzden diğer insanların katılabilmesi için haberi yayın. Katılmak için 17 Şubat 23:59’a (yarımada saati) kadar süreniz var. Dikkat, o çekiliş yalnızca İspanya için geçerlidir ve kişi başına yalnızca bir yorum. Burada daha fazla bilgiye ve yasal dayanaklara sahipsiniz.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/20/41/03/5fa52d093bef071acd/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/41/0b/12/5fa5380a3bef071ade/original/mini-ps5.jpeg»}

PlayStation 5, Sony tarafından piyasaya sürülen en yeni ve en iddialı konsoldur ve oyun oynamanıza izin veren bir modeldir. Saniyede 60 kare hızında 4K ve 120 FPS’ye ulaşıyor. Blu-Ray oynatıcılı (bu hediye paketindeki) ve Digital Edition versiyonunda disk oynatıcısız olmak üzere iki versiyonu mevcuttur.

Bu PS5 ile Japon firması, 3,5 GHz’e kadar 8 çekirdekli işlemci, 16 GB DDR6 RAM, 825 GB SSD, Wi-Fi 6 kablosuz bağlantı ve HDMI 2.1 arabirimi gibi bileşenlerle donanımı esnetiyor… Elde edilecek her şey başlıklarda daha sürükleyici ve gerçekçi bir deneyim gelecek nesil.

Katılmak için neşelen ve iyi şanslar!

Xataka tarafından sunulan çekiliş.

– Haberler Katılın ve ücretsiz bir PlayStation 5 kazanın: PS5’inize hangi oyunları yükleyeceğinizi bize söylemeniz yeterli aslen yayınlandı Xataka Eva Rodriguez de Luis’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…