Katalan Seçimleri uygulaması artık mevcut: gerçek zamanlı bilgi, katılım ve daha fazlası

14 Şubat Pazar gününe birkaç gün kala Katalan seçimleri, demokrasi partisinin sahip olduğu her şeyi takip etmek için resmi bir başvuruya sahip. Tabloların kapanış verileri, katılım ilerlemeleri ve mobil ekrandan gerçek zamanlı olarak tüm sayım.

Akıllı telefonlar bilgi için harika bir pencere haline geldiğinden, anketlerle önemli bir randevuya gittiğimizde resmi bir uygulamamız var. oy sayımını ve ilgili parlamentoların nasıl oluştuğunu takip edin. Pazar günü Katalonya’daki seçimlerde de bir istisna yok: Generalitat resmi başvuruyu Google Play Store’a yükledi bile. İncelemeyi cep telefonunuzdan gerçek zamanlı olarak bilmek istiyorsanız, yüklemeye değer.

Katalonya Seçimlerinin incelemesini gerçek zamanlı olarak takip edin

Katalan Seçimleri 14f

Söz konusu uygulama, daha önce hem genel hem de bölgesel olarak farklı İspanya seçimleri için kullandığımız uygulamalara benziyor. Bununla birlikte sandıkların kapanmasıyla başlayacak olan oyların sayımını gerçek zamanlı ve anlık olarak takip etmek mümkün. doğrudan seçim kurulunun veri merkezinden alınan bilgilerle. Söz konusu güncellenmiş bilgi, medyanın geri kalanı tarafından oy sayısını duyurmak için kullanılanla aynıdır.

Android için 2020'nin en iyi uygulamaları: yeni, temel ve gizli mücevherler

Oyları saymanın yanı sıra, Katalan seçimleri için yeni uygulama ile bilmek mümkün 2017 seçimlerinden sonra son parlamento nasıl kuruldu?. Ayrıca uygulama, hem oyların sayımı sırasında hem de sonrasında iki seçimin doğrudan karşılaştırılmasına olanak tanıyor.

Katalan Seçimleri 14f

Gerçek zamanlı olarak güncellenen veriler, grafikler, il ve bölgeye göre sonuçlar, tabloların açılması, adaylara göre sonuçlar ve hatta olası Katalan hükümetlerini simüle etme seçeneği sonuçlardan sonra varabilecekleri anlaşmalara bağlı olarak. ‘Benim parlamentom’ olarak adlandırılan bu bölüm, cep telefonuna getirilen mükemmel bir ‘pactometer’.

Katalan Seçimleri 14f

bu Katalonya’daki 14F Seçimlerinin uygulaması artık Google Play Store’dan indirilebilir. Resmidir, reklam içermez ve Android 7 ve üstünü çalıştıran cihazlar için geçerlidir.

14F Katalonya Seçimleri

14F Katalonya Seçimleri

– Haberler Katalan Seçimleri uygulaması artık mevcut: gerçek zamanlı bilgi, katılım ve daha fazlası aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…