Katalan seçimleri 14F: İnternette koltuk sayısı ve sonuçları nasıl takip edilir

Bir hükümeti seçmek için sandığa çağrıldıktan sonra sadece üç yıl iki ay geçtiğinde, Bugün, 14 Şubat, Katalanlar beş yıl içinde üçüncü kez oy kullanmak için geri döndüler..

Bu vesileyle, seçmenler önceki bölgesel seçimlerden biraz daha büyüktür, çünkü onlar Bugünkü seçimlerde sandık başına oy pusulasını atabilecek toplam 5.623.962 kişi2017’nin son seçimlerinden 66.061 daha fazla.

Ancak genel seçimlerde ulusal ve yerel düzeyde elde edilen sonuçlar nasıl takip edilir? Her zaman olduğu gibi, ana web tabanlı medya kuruluşlarının, farklı seçmenler tarafından sonuçların kapsamlı bir şekilde sunulmasını tavsiye ediyoruz. El País, El Mundo, La Vanguardia, ABC, eldiario.es, El Español veya El Confidencial bunlardan bazılarıdır. Katalanca’daki bilgileri takip etmek için, en büyük bölgesel medyadan biri, İspanyolca versiyonu da olmasına rağmen, Ara’dır.

Televizyonda, Tüm ana genelci kanallar, seçim kurullarını, partilerin genel merkezlerini ve titiz bir doğrudan incelemeyi geniş bir şekilde kapsayacaktır. 14F bölgesel seçimlerinin sonuçlarını özerk olarak takip etmek istiyorsanız, size başka alternatif yollar bırakıyoruz (ve resmi kaynaklardan geldikleri için daha da doğrudan).

Generalitat de Catalunya’nın resmi web sitesi aracılığıyla

Katalanca

İçin ayrıntılı olarak geçici sonuçlara bakın ve her seçim bölgesi içinen eksiksiz olanı her zaman Generalitat de Catalunya’nın özel web sitesidir.

seçimler

Şu anda, 2017’de o zamanki katılıma göre 22,54 puan düşen bir katılım göstererek, 18:00’e kadar katılımın önizlemelerini sunuyor. Henüz oy vermemiş olanlar için, okullara seçim bölgelerine göre danışmanıza izin veriyor.

Bu web sitesinde özerklikler, seçim bölgeleri (il) ve belediyelere göre arama yapabilirsiniz.

Generalitat de Catalunya’nın resmi başvurusu ile

Katalan seçimleri

Katalonya Hükümeti, internete ek olarak, ayrıca bir mobil uygulamaEn yaygın işletim sistemlerine, iOS ve Android’e sahip akıllı telefonlar üzerinden eksiksiz bir takibin yapılabileceği Seçimler 14F.

Katalan seçimleri

Uygulamayı iOS için App Store’dan ve Android için Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Twitter aracılığıyla

https://platform.twitter.com/widgets.js

heyecan Herhangi bir olayı gerçek zamanlı olarak takip etmek için genellikle en iyi sosyal ağdır.ancak bu politikse, sosyal ağın gücü daha da büyüktür, çünkü Facebook’tan çok daha az aktif kullanıcıya sahip olmasına rağmen, neredeyse tüm gazeteciler ve siyaset bilimciler orada toplanır ve okunabileceklerden daha değerli veya daha değerli bilgiler sunar. medyanın kendisi.

İlave olarak gürültünün çok büyük olacağı ve genel görüşün taraflı olabileceği doğrudur., ancak Twitter’ın etkinleştirdiği an, partiler, adaylar, tepkiler vb. #EleccionsCatalanes ve Elecciones14F hashtag’leri, seçim gününe ait resmi duyuruların ve tweet’lerin çoğunu bulabileceğiniz yerdir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Katalan seçimleri 14F: İnternette koltuk sayısı ve sonuçları nasıl takip edilir aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…