Karşı konulmaz fiyat: Sadece 39 Euro’ya Amazon hoparlörü

Akıllı bir hoparlör almayı düşünüyorsanız iyi haber, çünkü şu anda çok iyi bir hoparlör almak mümkün. yeni nesil bir Amazon Echo Dot sunun. Alexa sesli asistanını kolayca kullanabilmeniz için evden nasıl güvenli bir şekilde alacağınızı anlatıyoruz.

Bu, yeni küresel tasarıma sahip olan ve bu nedenle gerçekten harika görünen modeldir. Farklı renklerde (antrasit veya beyaz gibi) kumaşlarla birleştirilmiş plastikle tamamlanan bu ürünün boyutları, içeride kaldıkları için oldukça sınırlıdır. 100 x 100 x 89 milimetre ve bir aletten yoksun değil ledler Ürünün durumunu ve hatta bekleyen bir bildirimi olup olmadığını bilmenizi sağlayan bir halka şeklinde bilgi. Ek olarak, kasaya bir düğme dahil edilmiştir. mikrofonu sessize albu da iyi bir gizlilik sağlar.

Bu modelin içinde bir 1,6 inç hoparlörtanımı yüksek olduğu için oldukça iyi bir ses kalitesi elde etmeyi sağlar. İyi bir ayrıntı, bu bileşenin sahip olduğu ön yönelime rağmen oldukça başarılı bir konum hissi olmasıdır. Echo Dot hoparlörün 3,5 milimetrelik bir çıkışa sahip olduğunu bilmek de önemlidir, bu da bu ürünleri diğer hoparlörlere bağlamanıza olanak tanır. Ayrıca, bunun aşağıdakileri içeren bir model olduğunu bilmek önemlidir. Bluetooth ve Wi-Fibu son seçenek çok önemlidir, çünkü bu hoparlöre dahil olan Alexa’nın internete erişiminiz olduğundan mükemmel çalışmasına izin verir.

Echo Dot hoparlör satın almak için iyi indirim

Şu anda bir avantajdan yararlanabilirsiniz. %33 tasarruf, son teknoloji bir akıllı hoparlör için oldukça çarpıcı bir rakam olan sadece 39,99 avro ödemenize izin veriyor. Güzel bir ek detay, bunun prime hesapların bir parçası olan bir model olması, yani nakliye masrafları için hiçbir şey ödemeyin (satın alma işleminden sonraki gün yapılan bir şey). İşlevselliğini artıran Amazon Skills ile uyumlu bu cihazı almak için kullanmanız gereken linki bırakıyoruz.

Bu ürünün önemli seçenekleri

Bu modelde önemli olan şeylerden biri, her ikisi için de istemcileri olduğundan, tüm işletim sistemleriyle mükemmel uyumluluğa sahip olmasıdır. iOS ve Android, bu nedenle hangi terminale sahip olduğunuz önemli değil, çünkü her iki seçeneğin de resmi mağazalarından indirilen ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu modelde var olan kullanım olanakları arasında, aşağıdaki gibi platformlardan müzik dinleme olanağı vardır. Spotify veya Amazon Müzik, anlaşmalı olduğunuz bulut platformlarından faydalanabilmeniz için.

Antrasit Echo Dot Hoparlör

Bu Echo Dot hoparlörün tüketimi oldukça düşüktür, çünkü yalnızca 15W (yerleşik dijital saati olan modelden biraz daha az). Kuruluma gelince, bir problem yaşamayacaksınız, çünkü beş dakikadan daha kısa bir sürede aksesuar tamamen işlevsel hale gelecek.

Giriş Dayanılmaz fiyat: Sadece 39 avroluk Amazon hoparlörü Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…