Karşı konulmaz bir fiyata bugün Premiere Amazfit akıllı saat

İlk kez bir akıllı saat takma zamanının geldiğini düşünüyorsanız, şimdi bir akıllı saat alma şansınız var. teklif kesinlikle beklentilerinizi karşılıyor ve evde olması için çok para harcamanıza gerek yok. Satın almak için mükemmel bir promosyondan nasıl yararlanacağınızı gösteriyoruz. Amazfit Bip S.

Bu model, her tür kullanıcı için iyi bir çözüm olacak kesinlikle hiçbir şeyden yoksundur. Söylediklerimize bir örnek, 1 ekrana sahip olmasıdır..28 inç 176 x 176 piksel çözünürlükte renkli görüntüler görüntüler. Başka bir deyişle, yönetilen tüm bilgiler dış mekanlarda bile oldukça iyi görülebilir. Bu bileşen hakkında bilinmesi gereken bazı ek seçenekler, panelin yanlarında belirli bir eğriliğe sahip olması ve korumasız olmamasıdır. Goril Cam 3genellikle meydana gelen olağan darbeler veya düşmelerde hasarı önler.

Siyah renkte Amazfit Bip S akıllı saat

Koruma bölümünden devam edersek, bu Amazfit Bip S’de dikkat edilmesi gereken şeyler var. Bir örnek, bir bütün hayat sigortası haline gelen suya karşı kendi eksikliği olmamasıdır, çünkü bu bir hayat sigortasıdır. 5 atmosfer ve. Böylece. Bu akıllı saat ile ne terlemek ne de havuzda yüzmek sorun değil. Tasarımla ilgili olarak, bunun iyi bir direnç sunan yüksek kaliteli plastikten yapılmış bir aksesuar olduğunu ve ayrıca yalnızca ulaştığı için oldukça düşük bir ağırlığa sahip olduğunu belirtmek önemlidir. 31 gram kayış dahil (belli ki değiştirilebilir).

Kaçırmamanız gereken teklif

Şu anda Amazon’da bu akıllı saati sadece 49,90 Euro’ya satın almanıza izin veren mükemmel bir promosyon var. Çok eksiksiz bir akıllı saat için neredeyse bir kahkaha, çünkü bir hakkında konuşuyoruz. indirim hangisinde yer alır %29. Prime hesap sahibi olmanız durumunda kargo ücreti ödemenize gerek kalmadan her iki cihaza da uyumlu bu cihazı satın alabilmeniz için aşağıda link bırakıyoruz. iOS olduğu gibi Android.

Amazfit Bip S’nin önemli detayları

Temel olanlardan biri, işletim sisteminin tescilli olması ve bu giyilebilir aksesuarın içindeki donanıma mükemmel uyum sağlaması ve pilin 200 mAh olması sayesinde, 100 mAh’ye ulaşan bir özerklik elde edildiğini bilmektir. bir haftalık kullanım en ufak bir sorun olmadan. Bu, onu en iyisi olmaksızın piyasadaki en eksiksiz ürünlerden biri yapar ve düzenli kullanımda tamamen ikna edici olacağı kesindir. Pil şarjı, ek bir adaptöre bağlı bir USB kablosuyla yapılır.

Bir samratwatch sensörü

Bitirmek için, bu Amazfit Bip S’nin senkronize telefona ulaşan bildirimlerin yönetimine izin verdiğini belirtmek gerekir. Bluetooth ve buna ek olarak, sensörlerin sayısı, günlük olarak gerçekleştirilen fiziksel aktiviteyi sorunsuz bir şekilde elde etmek için fazlasıyla yeterli (diğer şeylerin yanı sıra, ivmeölçer ve elbette, kalp atış hızının kendisi ile). Şüphesiz, iyi bir satın alma seçeneği.

Amazfit akıllı saati bugün karşı konulmaz bir fiyata ilk kez Topes de Gama’da ilk kez çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…